fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-06-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Літній цикл регіоналок Студреспублік-2015 відкриває Місто Z

^97723D0F25643B7A55B26AB933C970A6C2D89333AE34DAB3BD^pimgpsh_fullsize_distr6-7 червня 2015р. у Запоріжжі на базі профілакторію Запорізького національного університету зберуться учасники з 9 вишів Запорізької області, аби відкрити літо позитивними, яскравими емоціями й інтелектуальним батлом на тему «Програма модернізації Запоріжжя» разом із регіональним етапом Студреспубліки-2015.

У даному матеріалі ви дізнаєтеся, який саме регіон відкриває регіональні етапи Студреспубліки-2015, де і коли проходитиме подія, хто може стати її учасником і як для цього правильно зареєструватися.

Цього року передбачено проведення низки заходів, присвячених неформальній освіті для студентства, а також вечірня програма.

Протягом 2-х днів актив студентської громади дискутуватиме на тему «Програма модернізації Запоріжжя» на пленарних засіданнях, майстер-класах і дебатах, представлятиме свої партії з відповідними програмами, а також обиратиме нового Студентського мера нашого регіону. Молодь матиме можливість проявити свої творчі вміння у командній роботі та мульти-фестивалі: Фото-конкурсі, «Квест-фесті», розім’яти м’язи на спортивних змаганнях і пляжних іграх, зокрема у волейбол; задіяти розум у грі «Мафія», брейнштормінгах і різноманітних інших активностях. Вечір обіцяє бути драйвовим, завдяки традиційно яскравій програмі «Нічної туси» та «Містер Студреспубліки», що змусить ваші серця битися в єдиному ритмі Студреспубліки-2015.

Не забуваємо проходити обов’язкову онлайн-реєстрацію для участі у Студреспубліці

Організатори мають за мету виявити у активній молоді інтелектуальний, творчий потенціал протягом цих насичених днів, що дозволить студентам реалізувати свої амбіції, наблизити студентів різних вишів Запоріжжя задля спільних ідей, проектів і розвинути міжвишівські зв’язки. Студентство є рушійною силою сучасних змін, тож варто об’єднатися задля майбутнього!

Деталі можна дізнатися у координатора: Олени Клунько – (093) 689 49 70.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Клунько