fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Вона наступає… Це Студреспубліка-2015


Она наступает… Это Студреспублика-2015 (рус)
It Comes… It is Studrespublika-2015 (en)

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

ПлакатСправи, проблеми, екзамени, випускні – це все відходить на другий план, коли приходить «Студентська республіка». Якщо ти молодий і енергійний, прагнеш більшого для себе та країни, хочеш спробувати щось нове та познайомитися з цікавими друзями, тоді двері Студреспубліки відкриваються саме для тебе. Тема цього року актуальна та відповідальна: «Програма модернізації України». Долучайся! [+ відео]

Чому на регіональні етапи Студреспубліки чекають всі прогресивні громадяни, чому їх тема присвячена модернізації, де і коли відбуватимуться «регіоналки», і чому саме ти повинен стати учасником Студреспубліки — читай нижче і роби правильний вибір.

Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільший захід для українського студентства, яке збирає максимальну кількість молодих лідерів із усієї України. Просто зараз захід проходить по всій Україні: не пропусти і в своєму регіоні.

Графік проведення та контакти регіональних координаторів Студреспубліки

Темою мульти-фестиваля на регіональному рівні є «Програма модернізації твого регіону». Досить можновладцям і демагогам лише сваритися та нескінченно обіцяти! Якщо вони не здатні піклуватися про українців, ми зробимо це замість них. Про модернізацію потрібно не просто почати говорити, а, нарешті, її втілювати. І саме республіканці готові взятися за цю відповідальну місію. Молоді активісти у союзі з найкращими експертами здатні змінити все! 

Тема цього року є дуже практичною: мінімум популізму, максимум роботи, мінімум обіцянок-цяцянок, максимум конкретних, але амбітних планів і програм. Ми охопимо всю Україну, прийдемо в кожен регіон, щоб писати Програму модернізації саме для нього. 

Але нам не впоратися без твоєї допомоги. Якщо ти сміливий, не боїшся мріяти, готовий до реальної роботи, є відповідальним, маєш знання, а головне бажання, прагнеш стати частиною найкрутішої команди модернізаторів, тоді ти повинен бути з нами! Ми шукаємо найкращих молодих людей країни, запрошуємо тебе долучитися до наших напрацювань і внести свою частку до Програми модернізації. 

Як долучитися до команди модернізаторів-учасників регіонального  етапу Студреспубліки? Елементарно — пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки. 

Обов’язкову онлайн-реєстрацію для участі проходь тут:

Цього року в основі Студреспубліки — проведення змістовної оргдіяльнісної гри, по закінченню якої повинні пройти вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Обов’язково проходитимуть улюблені суб-фестивалі для прогресивної молоді: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Квест-фест», «Мафія», «Нічна туса», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс, «Денна туса» та безліч цікавих і креативних активностей, які відбудуться лише за участі тебе і твоїх френдів.

А підсумком 3-місячного літнього дійства по всій Україні стане фінал Студреспубліки-2015, який проходитиме традиційно до Дня незалежності України на узбережжі Чорного моря. Наймасштабніше змістовно-дозвіллєве дійство країни, яке збирає близько 1000 молодих, амбітних, талановитих і прогресивних учасників. Тема фіналу Студреспубліки-2015: «Програма модернізації України». Саме там оберуть кращих із кращих, нову студентську владу – Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.  

Мульти-фестиваль, в ядрі якого оргдіяльнісна гра за участю топових експертів, гідних представників істеблішменту, діячів мистецтва, як з України, так і з-за кордону — це єдиний у своєму роді, неповторний формат «Студентської республіки».

Отже… старт дано. Не пропусти подію, яка змінить твоє життя й життя твого регіону. Будь впевненим у своїх силах, прагни більшого, працюй змістовно, твори Програму модернізації разом зі Студреспублікою!

Положення про Студреспубліку-2015

Аватарки:

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджер Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

З організаційних питань: в.о. менеджера проектів Рєгіна Попова (095) 166 09 52, project@studrespublika.com

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: компанія Impression, компанія Kaspersky, компанія MSI, косметична компанія «БІОКОН», НДЛМ.

Інформаційні партнери: телеканал OTV, SPILNO.TV, Стильне радіо «Перець ФМ», газета «День», інтернет-телебачення Robinzon.tv.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки