fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Нічна туса» вже скоро! Тільки на Студреспубліці!

default(12)Лише на фіналі Студреспубліки-2015, на тему «Програма модернізації України», який проходитиме 22-25 серпня 2015р., на узбережжі моря драйвова «Нічна туса». Вона не дасть вам заснути до самого ранку. А за найкрутіших діджеїв можна голосувати прямо зараз [+ голосувалка].

«Нічна туса» — це суб-фест, який зявився з перших років проведення фіналу Студреспубліки, не просто діско, а атмосферні, тематичні, з прикольними мелодіями на тему Студреспубліки. Які діджеї будуть виступати і які треки грати зможете в живу почути вже незабаром, а поки можна дізнатися про всі деталі.

Об’єднайтесь в одну хвилю позитиву! Відчуйте на собі той драйв, 11102858_906204446092027_4856644178093874775_nякий буває тільки раз на рік, він віднесе вас у іншу країну, у інший всесвіт та одразу заповнить вас звуками та навчить вас спілкуватись мовою танців. Це світ, де немає різниці у статі та мові, це світ у який ти раз опинившись, завжди забажаєш повернутись, у цієї країни є ім’я — це «Нічна туса».

Найкращі діджеї зі своїми найдрайвовішими треками можна почути просто зараз і навіть проголосувати за того, хто сподобався найбільше.

Приєднуйся до нас і ти не пожалкуєш. Для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

Online

«Нічна туса» на фіналі Cтудреспубліки-2015. Йоу)

Вся детальна інформація у куратора суб-феста Станіслава Захарченка, 066 710 58 88, dj_light_stuff@ukr.net.

Голосуй за кращих тут
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Станіслав Захарченко