fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-08-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Програма модернізації для України — воскресіння нашої Батьківщини

The Modernization Program for Ukraine — the Resurrection of Our Motherland
Программа модернизации для Украины — это воскрешение нашей Родины

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Screenshot_2(11)(2)(9)22-25 серпня 2015р. на Арабатській Стрілці, на узбережжі Азовського моря (Херсонська обл., Генічеський р-н, курорт Генічеська Гірка, Оздоровчий комплекс «Енергія»), відбудеться фінал XVII Студреспубліки, де зберуться активні молоді люди й інтелектуали для напрацювання програми спасіння України. Вкотре розуміємо, що окрім республіканців у нашій країні ніхто не хоче думати про її майбутнє, саме тому ретельно працюватимемо над надважливою темою: «Програма модернізації України». Приєднуйся! [+ відео]

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» — це найбільш масштабна щорічна молодіжна подія в Україні й одночасно — найінтелектуальніша. Участь у ній беруть близько 1000 учасників — молодь та інтелектуали. Що саме буде протягом 3-х днів на фіналі Студреспубліки — імпровізованої держави, де всі живуть за особливими правилами, беруть участь у безлічі суб-фестивалів, що тривають нон-стоп і разом створюватимуть Програму модернізації України?

Цьогорічна тема Студреспубліки — 11102858_906204446092027_4856644178093874775_nце останній шанс для нашої країни. На кону майбуття! Тому тема надвідповідальна і надскладна. Студреспубліка вже тривалий період проголошує необхідність модернізації кожного регіону та країни в цілому, однак нас, поки що мало хто ризикує підтримувати… Бо це ж не спекуляція на попсових сюжетах і не безумне виголошення тупих, але розрекламованих гасел. Тому ми збираємося, щоб разом працювати над даною темою. Про модернізацію потрібно не говорити, її необхідно проводити за чіткою і відкритою програмою. Саме її ми й будемо писати.

Ви обов’язково повинні бути на фіналі Студреспубліки-2015. Там вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра, після 1,5 доби якої, до неї додасться яскрава мульти-фестивальна частина. Ви матимете змогу спробувати свої сили в «Студентській Мафії», «Фестивалі аматорського відео», Фото-конкурсі, «Нічній тусі», «Денній тусі» та багатьох інших активностях. Під час Студреспубліки буде визначена «Перша Леді», кращий у Music Live Awards і ще багато інших переможців у різних суб-фестах.

Паралельно проходитиме факультативна складова події, де інтелектуали з усієї країни та з-за кордону поділяться з вами своїми змістовними напрацюваннями, подискутують із вами, допоможуть у підготовці Програми модернізації. Серед тих, кого ми вже можемо анонсувати, зокрема: Пілар Бонет (Іспанія), Дмитро Горін (Росія), Сергій Дацюк, Олексій Макаркін (Росія), Вадим Менжулін, Ольга Михайлова, Михайло Мінаков, Андрій Окара (Росія), Яков Рабкін (Канада), о. Антоній Рудий, Марина Скорікова (Росія), Євген Юр’єв (Росія) й ін.

Умови участі

паровозик2015


У рамках проведення ОДГ в учасників Студреспубліки є можливість побути кимось особливим, незвичним, тим, ким у реальному житті можливо ніколи не доведеться стати. Участь у грі беруть переможці регіональних Студреспублік: Студентські мери та депутати Студентських магістратів, а також ті, хто виявив своє бажання під час обов’язкової онлайн-реєстрації на сайті Студреспубліки.

Крім того на вас чекають море розвитку та позитиву, сонця, тепла, усмішки на обличчях старих і нових друзів!

Ще раз нагадуємо, «Студентська республіка» має свої закони, органи влади, територію, валюту, партії й інші атрибути справжньої вільної держави. Найголовніший феномен програми — це проекція майбутньої України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім так чи інакше відтворюється і в нашій державі. Варто пам’ятати про цей важливий факт. Ми напишемо Програму модернізації України, і вона стане тим «рятувальним колом» для нас, яке забезпечить щасливе та прогресивне майбутнє для України.

Візьміть участь у Студреспубліці-2015, станьте частиною модернізаційних змін, будьте свідками воскресіння нашої Батьківщини!

Правила участі
Як доїхати до місця проведення 
Хто тобі допоможе доїхати

Online
Як це було у 2014р.
Аналітика-2014

Аватарки:

аватарка фейсбук 1аватарка фейсбук 2аватарка фейсбук 3аватарка фейсбук 4

 

 

 

 

 

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджер Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com
З організаційних питань: в.о. менеджера проектів Рєгіна Попова 
(095) 166 09 52, project@studrespublika.com

***

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: компанія Impression, компанія Kaspersky, компанія MSI, косметична компанія «БІОКОН», НДЛМ, Another Land, Resort Management Group.

Інформаційні партнери: телеканал OTV, SPILNO.TV, Стильне радіо «Перець ФМ», газета «День», інтернет-телебачення Robinzon.tv.
Окрему подяку висловлюємо подрузі Студреспубліки Наталії Шейко.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки