fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-11-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Максимум енергії під місячним сяйвом

Сонце заховалося за горизонт. Зорі запалали. І в цю прекрасну мить на фіналі Студреспубліки-2021, що мав тему «Інакша Україна — для Нового світу», на пляж у Лазурному прийшов час туси — не просто туси, а суб-фестивалю «Нічна туса». Щоб ритм інноватування та модернізації зарядив усю планету!

На березі Чорного моря під час фіналу ХХІІІ Студреспубліки*, який відбувся 21–24 серпня 2021р., пройшов крутий, запальний, шалений суб-фест «Нічна туса». Хто стали кращими DJ і МС — розповімо в підсумках.

Діджеї та МС, які предствляли різні куточки України, зібралися, щоб показати, на яку енергію ми здатні, як вміють «запалювати» республіканці. І не дивлячись на жодні перешкоди та неадекватні зовнішні втручання, змогли дати жару на весь лазурненський пляж, бо «Нічна туса» — це не звичайне диско, а справжній відрив під атмосферні, сміливі, ексклюзивні треки, що дарують кайф.

 

 

 

 

 

 

Під місячним сяйвом було визначено володарів ночі:

  • кращий DJ: DJ König (Ростислав Бабенко, Вінницька обл.; до того ж ще обраний депутатом Студентського парламенту України-2021/2022);
  • кращий МС: MC Fizruk (Віталій Гафюк, Чернівецька обл.).

І так, ми вчергове довели, що республіканці вміють все: як докладати мисленнєві, творчі, організаційні надзусилля для осмислення, конструювання та побудови Інакшої України, так і на повну відриватися під проривну музику Майбутнього.  

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Маєр