fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Драйвова, запальна, енергійна — «Нічна», чи активна, яскрава, жарка — «Денна»?

Давно бажаєте, щоб промені яскравого світла переливалися на вашому тілі, а гучна музика пронизувала його наскрізь? Хочете позмагатися з іншими регіонами у пляжних змаганнях? Запрошуємо на «Нічну тусу» та «Денну тусу»! А найголовніше, що ці події відбудуться на фіналі XXIII Студреспубліки, яка пройде 21–24 серпня 2021р. у Лазурному. Тема — «Інакша Україна — для Нового світу».

Смислова атмосфера навколо, інтелектуальні дійства, творчі пориви й спортивні змагання — це і ще значно більше гарантовано для вас на фіналі Студреспубліки-2021*. Що ж конкретно слід очікувати тим, хто хоче долучитися до суб-фестів «Нічна туса» і «Денна туса» — читайте в тексті.

«Нічна туса»

«Нічна туса» — це суб-фестиваль, який з’явився ще з перших років проведення фіналу Студреспубліки — не як звичайненьке диско, а з атмосферними, сміливими, ексклюзивними треками, що подарують вам кайф.

Ваші рухи зливаються з ритмом танцю, навколо унікальна енергія, драйв — і ви стаєте частиною темної ночі, разом зі своїми друзями і подругами на центральному студентському танцполі України, де виступатимуть найкращі гучні DJ, запальні МС і PJ із усієї України.

 

 

 

 

 

Якщо ж ви хочете потрапити до списку тих, хто має шанс стати найкрутішим студентським DJ чи DJ народних симпатій, перемогти у PJ-батлі, тоді долучайтеся до конкурсу:

1) кожен/на учасник/ця повинен/на відправити сет на 20–30 хв. для участі в інтернет-голосуванні;
2) пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:


3) потім — живе прослуховування на фіналі, після якого найсильніші проходять далі;
4) опісля — парна гра back to back (B2B), із якої проходить половина учасників/ць;
5) і нарешті сольний виступ учасників/ць, із якого й оберемо переможців/ниць.

Надсилайте роботи до 17 серпня на адресу: office@studrespublika.com (із копією на куратора «Нічної туси»: vladmayer1997@gmail.com), після чого буде батл-голосування (триватиме до 20 серпня)!  

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію наживо виступали DJ SеnSey, DJ Light Stuff, DJ Jenya BeeTon, DJ OK Selekta, DJ Fox, DJ Grigorovich, DJ Prоkоp, DJ Dima Chikin, DJ Ivan Nazarov, DJ Shepard, DJ Talin, DJ Fit, DJ 5ARCASM, DJ Andy One, DJ Animal, DJ Belo4kin, DJ Bleen, DJ Casper, DJ Collin, DJ Cosmit, DJ Chiveeskela, DJ Daniel, DJ Di Romiro, DJ Dreamer, DJ Erick Switch, DJ Fairytaile, DJ Gianfranco, DJ GwynBlade, DJ Jemix, DJ Kappa, DJ MALIBU, DJ Moskit, DJ Skiny, DJ VICTORIA FOX та ін.

«Денна туса»

Або ж ви мрієте взяти участь у справжній денній «Битві міст», де кожна команда показує свою креативність, мужність, зібраність і готовність до активного змагання, беручи участь у змаганнях на центральному студентському пляжі — задля того, щоб доказати всій країні, що «день» є їхньою стихією, і вони знають як «запалити» на «Денній тусі».

Все просто! Зберіть людей-однодумців/иць, які готові разом, через всі випробування йти до перемоги. І тоді ваша команда отримає статус найдрайвовішої молоді України. У рамках суб-фестивалю організатор(к)и приготували багато «пляжних» конкурсів, естафет, запливів і батлів. Не забувайте реєструватися онлайн!

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Деталі — у куратора «Нічної туси» і «Денної туси» Владислава Маєра 098 917 49 20, vladmayer1997@gmail.com

Як проходила «Нічна туса» на фіналі Студреспубліки-2019
Як проходила «Денна туса» на фіналі Студреспубліки-2019  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Маєр