fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Республіканська «Денна туса» пройшла сонячно і модерново

На 2-й і 3-й дні фіналу XXI Студреспубліки на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління» молодь максимально взяла участь у грандіозному суб-фестивалі «Денна туса» — святі сонця й моря. Вся Україна відривалася на повну: керлінг людьми, водний волейбол, йога, танці, двіж, кураж і дружня атмосфера їм у цьому допомогли.

23-26 серпня 2019р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному відбувся фінал Студреспубліки-2019, де з 2-ї доби мульти-фестивалю на пляжі можна було зануритись в особливу атмосферу відтягу та сонячного позитиву. Дівчата та хлопці не давали розслабитися, а діджеї навалювали драйву музлом. Читайте і роздивляйтеся фотки, як то все було!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

До нас приєднувались не тільки молодь, а й старші учасники/ці фіналу, які не могли стриматись від такого драйву. Активно себе показала Буковина, яка виграла водний волейбол і танець від МС. А хлопці з Рівненщини показали, як треба шалено грати в «Людський керлінг». У підсумку експертів/ок і журналістів/ок – перемогу у «Денній тусі» другий рік поспіль здобула Полтавщина.


 

 

 

 

 

 

 

Хочеться подякувати всім учасникам/цям за активність і гарний настрій. Дивлячись на це, ми побачили, що молодь вміє відпочивати і радіти життю. І ніякі перешкоди нам не страшні!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ми з вами не прощаємось, а кажемо до нової зустрічі на фіналі ХХII Студреспубліки!

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Роман Калашник