fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Денна туса» — свято сонця й моря

Залишилися всього нічого до головної події літа — фіналу XXІ Студреспубліки. Режим non-stop – це елемент республіканської культури. Смислова атмосфера навколо, інтелектуальні події, творчі пориви й спортивні змагання — і, звісно, має бути гармонія, тому буде як ульотна «Нічна туса», так і свято сонця й моря — «Денна туса». Які ж приколи на тебе чекають?

«Денна туса» чи, як по-старому кажуть – «Битва міст», проходить у форматі денної пляжної «двіжухи», куди увірватися, починаючи з другого дня Гри, зможе кожен республіканець, котрий завітає на фінал Студреспубліки, який пройде 23-26 серпня 2019р. на узбережжі Чорного моря, в Лазурному. Тема: «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління». Про різні активності «Денної туси» і як потрапити на фінал Студреспубліки — далі.

Керлінг людьми, водний волейбол, пляжні перегони та змагання — ти будеш у захваті від усього побаченого й відчутого. Тож, проходь обов’язкову онлайн-реєстрацію і складай потихеньку у велику валізу купальні костюми, окуляри, водяні пістолети, крем від засмаги та свій добрий настрій, бо без всього цього на «Денній тусі» робити ні-чо-го! 

Обрати кращого на суб-фесті нам допоможуть десятки шалених і «божевільних» конкурсів, а також команда неймовірних суддів харизматчиних легенд Студреспубліки. Ну що, ти готовий до справжнього денного вриву? Тоді ми чекаємо на тебе!

У фінальний день відбудеться головне змагання «Денної туси». Тож, збирай тусовку й стартуй прямо на фінал XXІ Студреспубліки.

Відпочивати змістовно – це щось нове і цікаве для тебе? Приїжджай на фінал Студреспубліки-2019 — і молодь усієї країни покаже тобі, що це і як це, ну і, звісно, перевіриш все на собі.

За довідками — до куратора суб-фесту Романа Калашника, 066 942 88 94, Pan_Romik@ukr.net

Як проходила «Денна туса» на фіналі Студреспубліки-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки