fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Не інтелектом єдиним… Туса року на самому березі моря!

Давно мрієш круто потусити в атмосферному місці – тоді «Нічна туса» для тебе. Це, мабуть, наймасовіший, найдрайвовіший суб-фест фіналу Студреспубліки, який проходитиме 23-26 серпня 2019р. на березі Чорного моря, у Лазурному (Херсонська обл., Скадовський р-н, СОТ «Прибрежний»). Агов, діджеї-діджейки, піджеї-піджейки – ви з нами? МС тут? [+ голосувалка]

Оскільки тема фіналу – «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління», то під час свого виступу треба максимально розкрити цю тему. Все просто, адже DJ, PJ чи МС безсумнівно несуть відповідальність за розвиток музичної культури у молоді. Як стати частинкою «Нічної туси» – читайте в тексті.

«Нічна туса» – це суб-фест, який з’явився ще з перших років проведення фіналу Студреспубліки, не як звичайненьке диско, а з атмосферними, сміливими, ексклюзивними треками, що подарують тобі задоволення.

Гадаємо, що це вийде – і всім пропонуємо приготуватись до чергової «Нічної туси», яка знову буде вражати винятково яскравими емоціями, потужним світлом і звуком! Ми не боїмося й андеграунду. Тема треків – ульотна: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Саме ти зможеш вплинути на покоління – ти змушуєш танцювати всіх навколо! Тому, починай збирати речі — незабаром, до Дня Незалежності, відкриє свої кордони країна заповітних мрій!

Як потрапити до списку тих, хто має шанс стати найкрутішим студентським DJ чи DJ народних симпатій, перемогти у PJ-батлі й круто разом із молоддю зі всієї України відірватися?

Конкурс проводиться в 5 етапів:

1) кожен/на учасник/ця повинен/а відправити сет на 20-30 хв. для участі в інтернет-голосуванні;
2) пройти онлайн-реєстрація на сайті Студреспубліки:

3) живе прослуховування на фіналі, після якого найсильніші проходять далі;
4) парна гра back to back (B2B), із якої проходить половина учасників/ць;
5) сольний виступ учасників/ць, із якого й оберемо переможців/ниць.

Для посилення драйву й рейтингу залучай MC і PJ.

Надсилай роботу до 20 серпня на адресу office@studrespublika.com (із копією на куратора «Нічної туси» soundsofallegro@gmail.com), після чого буде батл-голосування (триває до 22 серпня)!  

Разом із конкурсом DJ проводиться конкурс на кращу PJ-підтримку, котра отримає приємний приз — звання «найкращого/ї PJ України». Увесь двіж буде супроводжуватися гучними соло битви MC. Вітання вам, запальної битви і очікуємо творчого вибуху!

Окрім юних талантів/ок, до участі запрошуємо всіх DJ, PJ або MC, хто коли-небудь брав участь у Студреспубліці та «Нічній тусі» зокрема. Серед тих, кого вже приємно анонсувати, як діджеїв Студреспубліки-2019 – Allegro та Grigorovich.

За детальною інформацією звертайся до куратора «Нічної туси» Олега Самоліча, 068 564 23 24, soundsofallegro@gmail.com

*   *   *

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію наживо виступали DJ SеnSey, DJ Light Stuff, DJ Jenya BeeTon, DJ OK Selekta, DJ Fox, DJ Prоkоp, DJ Dima Chikin, DJ Ivan Nazarov, DJ Shepard, DJ Talin, DJ Fit, DJ 5ARCASM, DJ Andy One, DJ Animal, DJ Belo4kin, DJ Bleen, DJ Casper, DJ Collin, DJ Cosmit, DJ Chiveeskela, DJ Daniel, DJ Di Romiro, DJ Dreamer, DJ Erick Switch, DJ Fairytaile, DJ Gianfranco, DJ Jemix, DJ Kappa, DJ MALIBU, DJ Moskit, DJ Skiny, DJ VICTORIA FOX та ін.

Голосуй за кращих тут
Як проходила «Нічна туса» на фіналі Студреспубліки-2017
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Самоліч