fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-07-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління

Subject of Modernization – the Generation`s Responsibility (en)

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Лого СР 23-26 серпня 2019р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному (Херсонська обл., Скадовський р-н, СОТ «Прибрежний») відбудеться фінал XXI Студреспубліки. Найбільший в Україні відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей збирає найактивнішу молодь і найпросунутіших експертів/ок для спільної роботи над темою «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Долучайтеся! Реєструйтеся онлайн! [+ відео]

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» – наймасштабніша, найінтелектуальніша щорічна молодіжна громадська подія в Україні з унікальним для світу форматом. Імпровізована «держава» щороку збирає 700-1000 учасників/ць з України та з-за кордону. Тут кожен може розкрити себе, іноді в зовсім незвичній іпостасі: чи в потужній розумовій праці, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх куточків України. Чому і Вам варто стати важливою частиною великої події?

Тема цього року відображає наш багаж напрацювань за 21 рік щоденної невтомної роботи і шаленої волі до прогресу: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». І це вже не шанс – це наше призначення і відповідальність!

Студреспубліка дала Україні цілу плеяду людей нестримної жаги реальних змін, людей спільного блага, здатних до кропіткої щоденної роботи заради модернізації України, до масштабного і глибокого мислення, творення інновацій і руйнування стереотипів! Усі ці роки до нас долучаються найкращі інтелектуал(к)и України та світу, активні громадяни, студент(к)и, які в рамках насиченої діяльності спільно працюють над Майбутнім, над Україною у топ-20 найбільш розвинутих країн світу.

Але спочатку – чесні та неупереджені оцінки, адже час спроб і помилок задорого коштував нашому народу. Називатися ж новим і бути молодим – це зовсім не обов’язково означає самопожертву заради народу України і рух у напрямку прогресу… Республіканський досвід показує, що є наступні джерела системних соціально-відповідальних рішень:

  • наука – тисячоліття гарячих дискусій, чужих, а часто-густо і наших власних помилок, заперечення-запереченню і складного, але невпинного руху вперед. Так, наука – це не скетчі й кривляння, а формули, невблаганна логіка і жага нового, жага чогось такого, що не бачив світ;
  • рефлексивна традиція, або, якщо хочете, інституційна пам’ять, коли замість хаосу ми чітко все фіксуємо і більше не повторюємо помилки;
  • творчий драйв і креативність, осмислена пасіонарність, воля розбить «сю скелю».

Модернізаційний курс, нагадаємо, полягає у відновленні нормального, людського життя, встановленні широких свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій.

Молоді активіст(к)и, передусім, під час регіональних етапів Студреспубліки, розбиралися і продовжують розбиратися, а що ж потрібно зробити в кожному конкретному регіоні, аби замість «рєшалова» й імітації змін (іноді дуже креативної) – модернізаційний поступ став незмінним.

Якщо ви маєте оригінальні ідеї щодо модернізації України, готові до діалогу та волонтерської роботи – Студреспубліка саме для вас. Це унікальний простір, де в особливій атмосфері, у компанії найперспективніших молодих активістів/ок у вас є можливість втілити у нашій унікальний країні свої задуми та соціальні експерименти. Інакше кажучи, у нас працює новий формат «спільного блага», заснований на соціальній солідарності.

Лабораторія майбутнього відкрита для всіх охочих правди, прогресу, солідарності, справедливості та взаємоповаги. Студреспубліка надає однакові можливості всім – беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих і працьовитих людей. Не провтикайте!

Все просто: пройдіть онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки:

Покоління Республіки збереться, щоб працювати пліч-о-пліч із найкращими експерт(к)ами-інтелектуал(к)ами, які проводитимуть факультативи та консультації. Серед тих, кого вже можемо анонсувати: Євгенія БільченкоМаксим ГардусСергій Дацюк, Єля Дорофієвська, Андрій Єрмолаєв, Дмитро МаруничАндрій Окарао. Антоній Рудий, Георгій Чижов й ін.

На вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління», а після 1,5 доби до неї додасться яскрава мульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію. Цього року фінал Студреспубліки концептуально осучасниться.

У рамках проведення ОДГ, завдяки унікальному дискусійно-змагальному формату, в учасників/ць є можливість придумувати інновації, які, можливо, комусь здаватимуться абсурдними, подискутувати, помилятися, вдосконалюватися і знову презентувати свої, але вже покращені, ідеї. Студреспубліка – це майданчик, де всі, висловлені з повагою до людської гідності, думки приймаються! Участь у Грі беруть перемож(ни)ці регіональних Студреспублік: Студентські мер(к)и та депутат(к)и Студентських магістратів, а також ті, хто виявив бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Важливо, що характерний феномен програми — це проекція майбутнього України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім, так чи інакше, але обов’язково відтворюється в державі. Перевірено двома десятиліттями. Це накладає особливу відповідальність на всіх учасників/ць і переможців/ниць. Це українське ноу-хау – простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

Студреспубліка завжди голосує за! креативність, ритм і неймовірну енергію. Тому на вас очікує насичена мульти-фестивальна частина. Цілих 20 різноманітних суб-фестивалів: «Студентська Мафія»«Фестиваль аматорського відео», Фото-конкурс «Спалах емоцій»«Нічна туса»«Денна туса», «Кубок КВН», «Леся-фест», «Екстер-фест» і багато інших активностей. Звісно, буде обрано «Першу Леді» й визначено кращих соціальних музикантів/ок у Music Live Awards.

Протягом 3-х неймовірно насичених, змістовних і точно не схожих ні на які інші дні ви зустрінетеся з перевіреними часом республіканськими друзями і подругами й отримаєте можливість стати частиною справжнього/іх, нефейкового/их суб’єкта/ів модернізації.

Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!

Правила участі 
Умови участі 
Як доїхати до місця проведення 
Хто тобі може допомогти доїхати 
Рекомендована література

Як це було у 2018р.
Аналітика-2018
Аватарки й Інструкція з установлення аватарок 

За довідками та республіканськими футболками-2019 звертатися: (044) 529 13 75, office@studrespublika.com 
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: Херсонська облдержадміністрація, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», компанія Impression, SendPulse, НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки