fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-06-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Задача – не проґавити шанс на модернізацію

The Aim is not to Lose a Chance for Modernization (en)

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Третє десятиліття наполегливої праці, десятки проектів кожен рік, сотні тисяч учасників/ць Студреспубліки – це унікальна база для якісно нової фази розвитку. До України у топ-20 розвинених країн світу, нашої стратегічної мети, ще далеко – але ніхто не казав, що буде просто. На 21-й рік Міжнародної програми «Студентська республіка» акумулюємо всі інтелектуально-практичні напрацювання, збираємо молодих активістів/ок, студентів/ок, інтелектуалів/ок, бо маємо невиконаний обов’язок щодо України. Тому тема-2019: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Долучайтеся до регіональних етапів!

Де і коли відбудуться Студреспубліки в кожному (а значить і вашому) регіоні України? Як стати учасником/цею? Які знання, досвід та емоції ви отримаєте, взявши участь у «регіоналці»? Чому Студреспубліка точно стате головною подією вашого літа? А ще деталі ОДГ і суб-фестів, новини про концептуально оновлений фінал ХХІ Студреспубліки на морі та фірмові аватарки – в офіційному анонсі.

ХХI Міжнародна програма «Студентська республіка» – найбільша подія для українського студентства, яка збирає максимальну кількість молодих лідерів/ок, прогресивних експертів/ок і думаючих громадян/ок із усієї України та з-за кордону. Стартували Студреспубліки по всій країні: не проґавте у своєму регіоні, є можливість долучитися до будь-якої «регіоналки» країни.

Графік проведення та контакти регіональних координаторів/ок Студреспубліки

Спочатку чесні та неупереджені оцінки: час спроб і помилок дорого коштував нашому народу. Звідки ж брати системні, соціально-відповідальні рішення?

  • це наука – тисячоліття гарячих дискусій, чужих, а часто-густо і наших власних помилок, заперечення-запереченню і складного, але невпинного руху вперед. Так, наука – це не скетчі й кривляння, а формули, невблаганна логіка і жага нового, жага чогось такого, що не бачив світ;
  • це рефлексивна традиція, або, якщо хочете, інституційна пам’ять, коли замість хаосу ми чітко все фіксуємо і більше не повторюємо помилки;
  • це творчий драйв, осмислена пасіонарність, воля розбить «сесю скалу».

Синергія цього – те, чого критично не вистачає в Україні, щоб вирватися від «пропащої сили» і деградації. Все це є у Студреспубліки! Але яким чином це грамотно організувати, простратегувати і зробити так, щоби дійсно інтелектуально-креативне Покоління Республіки вперше за віки проявилося у потужному/их суб’єкті/ах модернізації – розбиратимемо під час регіональних, а згодом й фінального етапів програми.

Тема цього року відображає наш багаж напрацювань за більше ніж 20 років щоденної невтомної роботи і шаленої волі до змін: «Суб’єкт модернізації [вашого регіону] — відповідальність Покоління». І це вже не шанс – це наше призначення і відповідальність!

Нагадаємо, що модернізаційний курс полягає у відновленні нормального, людського життя, встановленні широких свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій.

Долучайтеся, попередньо пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію:

В основі Студреспубліки проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату. Ну, і звісно, для вас – величезна кількість суб-фестівконкурс краси особистості «Перша Леді»«Квест-фест»«Студентська Мафія»«Нічна туса»Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій»«Денна туса»«Містер Студреспубліки», «Кубок КВН», «Леся-фест» і багато інших яскравих активностей. 

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ви безпосередньо зможете запропонувати власну позицію, як зробити так, аби ви, всі ми, Студреспубліка у вашому регіоні оформилися у ті/ой суб’єкт/и, який/і зможуть модернізувати ваш регіон. Допоможуть у цьому найкращі експерт(к)и, які проводитимуть факультативи (лекції, майстер-класи тощо).

Покоління Республіки збереться разом до Дня Незалежності України, 23-26 серпня, на узбережжі моря, під час кульмінації року – фіналу Студреспубліки-2019. Цьогорічна тема: «Суб’єкт модернізації відповідальність Покоління» потребує справжньої солідарності – акумуляції сил, знань, креативності, досвіду, вмінь і, головне, праці республіканців і республіканок усіх років. Окрім роботи над альтернативами розвитку України та світу під час фіналу з числа найрозумніших, найталановитіших і найактивніших має бути обрано Студентського/у президента/ку та депутатів/ок Студентського парламенту України.

Мульти-фестиваль, ядром якого є ОДГ, уже третє десятиліття вдосконалюється, аби бути відкритим майданчиком для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

Студреспубліка надає однакові можливості всім – беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих і працьовитих людей. Не провтикайте! Зустрінемося незабаром, на Студреспубліці-2019!

Положення про Студреспубліку-2019
Рекомендовані тексти

За довідками та фірмовими футболками-2019 звертатися: (044) 529 13 75, office@studrespublika.com 
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», компанія Impression, НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ».

Аватарки й Інструкція зі встановлення аватарок 

 

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки