fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Інакша Україна — для Нового Cвіту: чи здатні ми прийняти виклик?

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Лого СР21–24 серпня 2021р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному (Херсонська обл., ОК «Маяк»), відбудеться фінал XXIII Студреспубліки! Найбільший в Україні відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей збирає найактивнішу молодь і найпрогресивніших інтелектуалів/ок — для спільної роботи над темою «ІНАКША УКРАЇНА — для НОВОГО СВІТУ». Долучайтеся! Реєструйтеся онлайн! [+ відео, аватарки]

Ані суперкриза, ані карантинні обмеження, ані все більший системний тиск на організацію та її лідерів/ок, ані всі чорти з Пекла не стануть на заваді Події Покоління! Минулого року Студреспубліка стала не лише найбільшою студентською, але і взагалі громадською подією за цілий рік взагалі

Бо наше завдання — допомогти зростатися Україні та шукати відповіді на найскладніші проблеми і виклики, котрі людям довгої доброї волі далі спільно втілювати в життя. А місце, в якому перебуває наша країна на 30-річчя незалежності, дає нам чесний фокус для рефлексії та діяльності. Протягом трьох діб ми будуватимемо нашу країну мрій. Таку, якою поки, на жаль, не є Україна.

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка»* — наймасштабніша щорічна молодіжна мисленнєво-творчо-дозвіллєва громадська подія в Україні з унікальним для світу форматом. Імпровізована «держава» щороку збирає від 300 до 1800 молодих лідерів/ок й інтелектуалів/ок з України та з-за кордону. Тут кожен може знайти в собі те, про що і не здогадувався: чи в потужній розумовій праці, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх куточків України. Чому і вам варто стати важливою частиною великої події?

Цьогорічна тема — підсумок напрацювань республіканців за 23 роки щоденної невтомної роботи і шаленої волі позитивних змін.

Студреспубліка дала Україні цілу плеяду людей нестримної жаги реальних змін, людей Спільного Блага, здатних до кропіткої щоденної роботи заради модернізації України, до масштабного і глибокого мислення, творення інновацій та інавацій, руйнування стереотипів! Усі ці роки до нас долучаються найкращі інтелектуал(к)и України та світу, активні громадяни, студент(к)и, які в рамках насиченої діяльності спільно працюють над Майбутнім, над Україною як країною у топ-20 найбільш розвинених країн світу (а не країною-злидаркою, як зараз). Студреспубліка — це українське ноу-хау, дороговказ у майбутнє, простір волі та рівності, сонячного настрою.

Чого тільки в Україні вже не перепробували!.. Дна немає, а жити все гірше. Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу та справедливості протипоказані ресентимент і копіювання чужих «успіхів», мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності — потрібні трушні, важкі, максимальні надзусилля.

Результат виникає з надзусиль, і це можливість створювати Інакше. Для того, щоб інноватувати, необхідне вільне мислення. А щоб вільно мислити, треба фундамент: або — в ситуації соціального — розуміння та розчаклування наявного, а далі — оволодіння нормативним мисленням і вихід за нього; або подвиг осмисленого самітництва.   

Енергія, Надія та Майбутнє з’являються лише тоді, коли ви насмілилися вийти за межі звичних, нав’язаних і самоїдських сценаріїв. І тільки в цьому випадку сконструйована вами Інакша Україна отримає смисл і для нашого народу, і для всього людства.

ЛЮДИ ДОВГОЇ ДОБРОЇ СОЛІДАРНОЇ ВОЛІ, запрошуємо вас до дивовижної, захоплюючої, унікальної подорожі за модернізаційним курсом1. Тема маршруту — «Інакша Україна — для Нового світу». Додайте і ви свої знання та вміння для історичних змін в країні й світі! Початок шляху якраз дуже простий — проходьте обов’язкову онлайн-реєстрацію:

Покоління Республіки збереться, щоб працювати пліч-о-пліч із найкращими експерт(к)ами-інтелектуал(к)ами, які проводитимуть факультативи та консультації. Серед тих, кого вже можемо анонсувати: Сергій Бєлашко, Георгій Касьянов, Анатолій Кичинський, Дмитро Марунич, Андрій Окара, Олег Петрово. Антоній Рудий, Анастасія Сімахова, Ігор Ткаченко й ін.

На вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра (справжня!) на тему «Інакша Україна — для Нового світу», до якої після 1,5–2 діб додасться яскрава мульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну Конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію.

У рамках проведення ОДГ завдяки дискусійно-змагальному формату, в учасників/ць є можливість придумувати найсміливіші інновації та інавації, пропонувати власну позицію, дискутувати, помилятися, вдосконалюватися і знову презентувати свої, але вже покращені, ідеї, які можуть бути корисні народу Україну. Участь у Грі беруть перемож(ни)ці регіональних СтудреспублікСтудентські мер(к)и та депутат(к)и Студентських магістратів, а також ті, хто виявили бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

Окрім роботи над альтернативами розвитку України та світу з числа найрозумніших, найталановитіших і найактивніших має бути обрано Студентського/у президента/ку та депутатів/ок Студентського парламенту України.

Унікальність ОДГ, яка привертає до неї пильну увагу філософів/инь, політологів/инь, аналітиків/ес, журналістів/ок і активістів/ок — навіть далеких від Республіканського руху, полягає, зокрема, і в тому, що під час її проведення вдається створити не лише футурошок, але й футурорезонанс, тобто ситуацію, яка відображує загальне і прогностичне суспільно-політичне становище в Україні. І потім, у процесі гри, моделюються сценарії, які в тому чи іншому форматі втілюються в реальному соціально-політичному процесі. Тому результат ОДГ, отриманий наприкінці серпня, дуже часто з подробицями та деталізацією втілюється в життя в реальній українській політиці наступних сезонів. На цей раз будемо не тільки моделювати і передбачати, але й формувати ситуацію проривного розвитку!

Щоб зміни були ефективними, необхідно застосовувати найкращі людські якості, обов’язково — інтелект, творчість, чесність, енергію, силу волі, солідарність. Їх у надлишку можна почерпнути під час насиченої і дуже концептуальної мульти-фестивальної частини. Цілих 20 різноманітних суб-фестивалів: «Леся-фест»«Татлін-фест»«Студентська Мафія»«Фестиваль аматорського відео»Фото-конкурс «Спалах емоцій» і багато інших активностей. Звісно, буде й «Перша Леді», спортивно-журналістський проєкт «Республікада», визначатимемо і кращих соціальних музикантів/ок у Music Live Awards.

Студреспубліка надає однакові можливості всім — беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих, відповідальних і працьовитих людей.

Щоб вирватися з прірви, необхідні історичний масштаб, грандіозні ідеї, надпотужня енергія, суперкреативні та сміливі рішення, дуже високий рівень злагодженості та мобілізації, взаємної довіри та здатності до мислення. Саме таке «прокачують» республіканські активності. І це — захоплюючий, драйвовий шлях!

Ще є можливість спільно вплинути: чи це буде прогрес та революційні події, або, зважаючи на ступінь надцинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя.

Приймаймо виклик!

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

¹ Модернізаційний курс полягає у відновленні нормального, людського життя, встановленні широких свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій та інавацій.
² Інавація — як правило, несподіване відкриття Інакшого. Це не технологія, вона є завжди невчасною і недоречною. Треба розуміти, що не все нове — Інакше, але все Інакше — нове, яке породжує цілий ряд наступних інавацій. Для появи інавацій необхідна солідаризація без домінації, тобто деліберативний процес.

Правила участі
Умови участі
Як доїхати до місця проведення
Хто тобі може допомогти доїхати
Необхідні тексти

Як це було у 2020р.
Аналітика-2020
Аватарки й Інструкція з установлення аватарок

За довідками та республіканськими футболками-2021 звертатися: (044) 529 13 75, office@studrespublika.com 
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка»
Партнери: Міністерство освіти і науки України, Херсонська облдержадміністрація, Скадовська райдержадміністрація, K&K Group, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», косметична компанія «БІОКОН», компанія Navigator, Estravaganza, НДЛМ
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», Telegram-канал «Можливості», SendPulseKoine.Community
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки