fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Надзусилля для прогресу та справедливості: як Україні вибратись із прірви

Extra Efforts for Progress and Justice: How to get Ukraine out of the Abyss (en)

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Чого тільки в Україні вже не пробували!.. Дна немає, а зашкварами уже навіть пишаються. Проте, жити все гірше, а війні немає кінця-краю… Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу і справедливості мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності – потрібні справжні, важкі НАДЗУСИЛЛЯ. Саме тому, під час ХХІІ Міжнародної програми «Студентська республіка» разом із кращою молоддю й інтелектуал(к)ами кожного регіону України працюватимемо над темою «Надзусилля для прогресу та справедливості». Долучайтеся!

Суперкризасуперкризою, карантин — карантином*, а Студреспубліка — завжди за планом! Бо наша задача — шукати відповіді на найскладніші проблеми і виклики, котрі нам далі спільно втілювати в життя.

Де і коли плануються Студреспубліки в кожному (а значить і вашому) регіоні України? Як стати учасником/цею? Які знання, досвід та емоції ви отримаєте, взявши участь у «регіоналці»? А ще деталі ОДГ і суб-фестів, новини про головну подію літа — фінал ХХІІ Студреспубліки на морі та республіканські аватарки — в офіційному анонсі.

ХХII Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільша подія для українського студентства, яка збирає максимальну кількість молодих лідерів/ок, прогресивних експертів/ок і думаючих громадян/ок із усієї України та з-за кордону. Студреспубліки стартують по всій країні: долучайтеся і ви, беріть участь у своєму регіоні.

Графік проведення та контакти регіональних координаторів/ок Студреспубліки

Цьогорічна тема — підсумок напрацювань республіканців за 22 роки щоденної невтомної роботи і шаленої волі позитивних змін.

І ми відмовляємось від того, щоби хазяї країни та їх посіпаки робили нас заручниками аварійного бусу, який мчить у прірву! Громадян стало катастрофічно менше, молодь мріє звалити за кордон, а олігархи та їхні прихвостні вивели з країни сотні мільярдів нашого спільного багатства… І весь цей час нас харчують брехнею «простих рішень».

Деградація, демодернізація, архаїзація дійшли до того, що повсякчас мусимо доводити, що біле є біле, а чорне є чорне. Але яким чином усім нам, українцям, особливо тим самим небайдужим і пасіонарним, молодим та енергійним, нарешті, як у тій вже перезаїждженій метафорі про барона Мюнхгаузена, витягнути себе самим з болота? Ще й іншим треба допомогти вилізти!

У часи глобального землетрусу та всеохоплюючої української катастрофи спільне надзавдання — творити зміст, який дозволить виконати, як елементарне – вижити та прогодуватися, так і складне, без якого життя не має людського сенсу — творити кращий, прогресивніший, цікавіший і справедливіший світ навколо. Мусимо врятувати суспільство від прірви!

Якщо не ми – то ніхто!

ЛЮДИ ДОБРОЇ ДОВГОЇ ВОЛІ, запрошуємо вас до дивовижної, захоплюючої, унікальної подорожі за модернізаційним курсом. Тема маршруту — «Надзусилля для прогресу та справедливості [вашого регіону]». Додайте і ви свої знання та вміння для історичних змін в Україні й світі! Початок шляху якраз дуже простий: проходьте обов’язкову онлайнреєстрацію:

В основі Студреспубліки — проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату. Традиційно для вас — величезна кількість крутезних суб-фестівконкурс краси особистості «Перша Леді»«Квест-фест»«Студентська Мафія»«Нічна туса»Фестиваль аматорського відеоФото-конкурс «Спалах емоцій»«Денна туса»«Містер Студреспубліки»«Кубок КВН»«Леся-фест» і багато інших яскравих активностей. 

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ви безпосередньо зможете запропонувати власну позицію, як зробити так, аби ви, всі ми, Студреспубліка у вашому регіоні оформилися у ті суб’єкти, які зможуть модернізувати ваш регіон. Допоможуть у цьому найкращі експерт(к)и, які проводитимуть факультативи — лекції, майстер-класи тощо.

А далі Покоління Республіки збереться разом до Дня Незалежності України, 22–25 серпня, на узбережжі моря, під час кульмінації року — фіналу Студреспубліки-2020. Цьогорічна тема: «Надзусилля для прогресу та справедливості» потребуватиме справжньої солідарності — акумуляції сил, знань, здатності до діалогу, креативності, досвіду, вмінь, довіри, витримки і, головне, тяжкої праці республіканців і республіканок усіх років. Протягом трьох діб будуватимемо нашу країну мрії. Таку, якою ми хочемо бачити Україну!

Окрім роботи над альтернативами розвитку України та світу під час фіналу з числа найрозумніших, найталановитіших і найактивніших має бути обрано Студентського/у президента/ку та депутатів/ок Студентського парламенту України.

Мульти-фестиваль, ядром якого є ОДГ, уже третє десятиліття вдосконалюється, аби бути єдиним в Україні громадянським майданчиком зшивання, соборності всієї України, відкритого діалогу, глибокої дискусії, випрацювання інавацій й інновацій, надзвичайно цікавих активностей. Студреспубліка — це українське ноу-хау, простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

Унікальність ОДГ, яка привертає до неї пильну увагу філософів/инь, політологів/инь, аналітиків/ес, журналістів/ок і активістів/ок — навіть далеких від Республіканського руху, полягає, зокрема, і в тому, що під час її проведення вдається створити футурологічний резонанс, тобто ситуацію, яка відображує загальну і прогностичну суспільно-політичну ситуацію в Україні. І потім, у процесі гри моделюються сценарії, які в тому чи іншому форматі втілюються в реальному соціально-політичному процесі. Тому результат ОДГ, отриманий наприкінці серпня, дуже часто з подробицями та деталізацією, втілюється в життя в реальній політиці наступного сезону. На цей раз будемо не лише моделювати і передбачати, але й формувати ситуацію проривного розвитку!

Студреспубліка надає однакові можливості всім — беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих і працьовитих людей.

Не лише сподівання, але й повна відповідальність за спасіння держави лежить на нас із вами. І ми приймаємо цей виклик! 

До зустрічі вже зовсім скоро, на Студреспубліці-2020!

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Положення про Студреспубліку-2020 
Рекомендовані тексти 

За довідками та фірмовими футболками-2020 звертатися: (044) 529 13 75, office@studrespublika.com 
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка»
Партнери: компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», косметична компанія «БІОКОН», компанія Navigator, НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», Telegram-канал «Можливості», Koine.Community.

Аватарки й Інструкція зі встановлення аватарок 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки