fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-07-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Безпека у літню спеку: конкурс креативів від БІОКОН і Студреспубліки

Студреспубліка і БІОКОН проводять бомбезний конкурс у рамках суб-фестів «Татлін-фест» і Фестиваль аматорського відео під час регіональних етапів і фіналу ХХІІІ Студреспубліки-2021. Необхідно створити рекламні іміджи для Сонцезахисної серії бренду БІОКОН! Перемож(ни)ці завдань по кожному суб-фесту отримають цінні призи — по сертифікату на техніку на 10к. Конкурс триває до 25 серпня 2021р. Вперед! 

Якими є детальні умови виконання завдань (винайдення креативів) від партнерів Студреспубліки — компанії «БІОКОН», як узяти участь у «Татлін-фесті» та/або ФАВі, а також куди подавати конкурсні роботи — читайте в інформації нижче.

Тисячі й тисячі молодих та активних хлопців і дівчат щороку долучаються до Студреспубліки. Всіма силами й інтелектуальними потугами заглиблюються в оргдіяльнісну гру, тема якої наразі — «Інакша Україна — для Нового світу», а також беруть участь у крутій мульти-фестивальній частині. Серед понад 20 різноманітних суб-фестів обирають ті, що до вподоби, або ті, в яких хочеться спробувати нове, випробувати себе.

Конкурс від БІОКОНу проходить у рамках 2-х яскравих суб-фестів:

Завдання — винайти креативи, що дозволять підвищити впізнаваність бренду БІОКОН серед молодіжної аудиторії, донести послання, що Сонцезахисна серія БІОКОН ― це кращій вибір для безпечної засмаги, це красива засмага та здорова шкіра, це захист шкіри від опіків, для тебе для друзів, для всієї родини.

Ви можете обрати участь в Завданні №1 або Завданні №2, або в обох завданнях одночасно.

У кожному Завданні буде один/на переможець/ниця, який/а отримує сертифікат на придбання будь-якої техніки номіналом 10 тис. грн.

Організатори надають максимум свободи для ваших ідей. Хочуть побачити, який рекламний образ Сонцезахисної косметики БІОКОН підійшов саме для вас. Як би ви прорекламували Сонцезахисну косметику БІОКОН з ціллю підвищення інтересу та попиту людей на цю косметику?

Конкурс триває до 25 серпня 2021р.

Що треба зробити для участі:

Бажаємо успіху!

Бриф
Офіційні правила конкурсу
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки