fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-10-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Безпека у спеку: конкурс креативів від БІОКОН і Студреспубліки (оновлено)

Студреспубліка і БІОКОН проводять бомбезний конкурс у рамках літнього циклу ХХІІІ Студреспубліки-2021 і конкурсу «Кращий студент України». Необхідно створити рекламні іміджи для Сонцезахисної серії бренду БІОКОН! Автор(к)и кращих малюнків і відео отримають цінні призи — по сертифікату на техніку на 10к. Подовжений конкурс триває до 17 листопада 2021р. Вперед! 

Якими є детальні умови виконання завдань (винайдення графічних креативів) від партнерів Студреспубліки — компанії «БІОКОН», а також куди подавати конкурсні роботи — читайте в інформації нижче.

Тисячі й тисячі молодих та активних хлопців і дівчат щороку долучаються до активностей Студреспубліки.

Зокрема, всіма силами й інтелектуальними потугами заглиблювалися в оргдіяльнісну гру, тема якої була «Інакша Україна — для Нового світу», а також брали участь у крутій мульти-фестивальній частині під час регіональних етапів і фіналу Студреспубліки-2021. І етап конкурсу від БІОКОН тривав у рамках 2-х яскравих суб-фестів літнього циклу Студреспубліки: «Татлін-фест» — змагання у вільному творенні візуального «статичного» арту; Фестиваль аматорського відео (ФАВ) — змагання відеороликів.

Терміни проведення конкурсу подовжено до 17 листопада, щоби учасники/ці Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» мали можливість долучитися до творчого змагання! Звісно, особливо звертаємо увагу на номінацію «Кращий студент-дизайнер» — але заохочуємо всіх.

Завдання — винайти креативи, що дозволять підвищити впізнаваність бренду БІОКОН серед молодіжної аудиторії, донести послання, що Сонцезахисна серія БІОКОН ― це кращій вибір для безпечної засмаги, це красива засмага та здорова шкіра, це захист шкіри від опіків, для тебе для друзів, для всієї родини.

Ви можете обрати участь в Завданні №1 (малюнок) або Завданні №2 (відео), або в обох завданнях одночасно.

У кожному Завданні буде один/на переможець/ниця, який/а отримує сертифікат на придбання будь-якої техніки номіналом 10 тис. грн.

Організатори надають максимум свободи для ваших ідей. Хочуть побачити, який рекламний образ Сонцезахисної косметики БІОКОН підійшов саме для вас. Як би ви прорекламували Сонцезахисну косметику БІОКОН з ціллю підвищення інтересу та попиту людей на цю косметику?

Подовжений конкурс триває до 17 листопада 2021р.

Що треба зробити для участі:

Бажаємо успіху!

Бриф
Офіційні правила конкурсу

Про «Кращий студент України»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки