fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-09-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Нічна туса у режимі нон-стоп

Студреспубліка не зупинялася і вночі. У рамках програми “Нічної туси” на всіх чекали мікси від ді-джеїв на великій і малій сценах, а також яскраві виступи гуртів “Оркестр Че”, “Роллікс”, “Поющие труси”, “Карт бланш”, “Трім”, “Небо для себе” й інших.

Для тих, хто просто хотів відпочити під музику була надана і така можливість. Кожного дня усі прихильники електронної музики і просто бажаючі відчути атмосферу справжнього свята відривалися на танцполі. Серед тих хто допомагав нам відчути справжне свято: Dj Udjin (Луганськ), Dj DaNieL` (Чернігів), Dj Dreamer (Чернігів), DJ Animal (Дніпропетровськ), а також безліч DJ-їв із Тернополя, Донецька, Харкова, Вінниці та інших міст.

А от прихильники неабиякої музики в першу ніч Студреспубліки-2008 насолоджувалися групою “Оркестр Че” — андеграундовою командою з Харкова. Багато хто вважає творчість хлопців просто культовою. Прикол ще і в тому, що поряд із музикою “Оркестр Че” радував усіх зі сцени чумовими перформансами. Учасники фесту були втішені таким подарунком від організаторів.

У другу ніч виступала відома група “Роллікс”, яка виконує модний диско-реп.

А от заключний концерт подарував безліч різнопланової музики усім прихильникам. Тут були і талановита арт-рок група “Небо для себе” (Чернігів), яскравий R`n`B проект “Trim” та група “Фріджі” (Чернігів), “Сила слова” (Дніпропетровськ), легенди української рок-музики “Криголам” (Херсон), мега-хіп-хопери “Карт бланш” і “К.М.Н.” (Харків).

А справжній фурор викликала зіркова дівчача група “Поющие труси”, які вийшли на сцену співати разом із улюбленцем публіки Володимиром Бебешком. Ці запальні дівчата хоч і співають “під фанеру”, але подарували всім без винятку посмішки.

На завершення, після того, як голова оргкомітету з проведення “Студентської республіки-2008”, голова НДЛМ Павло Вікнянський закрив 10-у ювілейну Студреспубліку, всіх чекав більш ніж півгодинний суперовий феєрверк.

Тож чекаємо всіх на “Студентській республіці-2009”, яка подарує ще більше незабутніх вражень.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Огородник