fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-09-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

“Нічна туса” вдалася!

Перший раз на Студреспубліці організатори (НДЛМ) окремо планували спеціальну нічну програму під назвою «Нічна туса».

 

В рамках проекту відбулася битва студентських ді-джеїв за участі DJ Fit (Львів), DJ Chiveeskela (Одеса), DJ Expert (Закарпаття), DJ Alex Black (Одеса), DJ Drakon (Харків), DJ Casper (Житомир), DJ Shaktі (Луганськ), DJ Plin2zzz (Чернігів). Кращим опинився DJ Fit – Олексій Шнур (Львів), 2-е – DJ Chiveeskela – Вадим Балашов (Одеса), 3-е – DJ Casper – Юрій Буланов (Житомир). Всіх нагородили брендованими студреспубліканським лого футболками і горнятками.

 

DJ Fit — dj номер один на Студреспубліці — отримав MP-3, а в знак професійної майстерності DJ Chiveeskela (2 місце) подарував  йому свої навушники.

 

Всі ночі молодь відпочивала на повну катушку. Добре спрацьовані DJ/MC Move і MC Mike в перерві між сетами dj-їв проводили конкурсну програму, в якій брали участь всі бажаючі, а їх було достатньо. Кожну ніч до 4-5  ранку на самому березі Чорного моря відпочивали ті, які вміють цінити кожну хвилину життя і брати від нього все!

 

Вночі піднімала настрій молоді  збірна команда КВН (збірна Студреспубліки), а в останню ніч і для всіх незабутню, яка перейшла в незабутній ранок пройшов “чорний КВН” за участю збірної Херсона та Кіровограда.

 

Вперше провели конкурс ”Містер Студреспубліки”. Трошки в нетрадиційному стилі конкурс пройшов на ура, не просто гарні, але й кмітливі, веселі, зі сміливими помічницями претенденти на містера всі були достойні стати єдиним і неповторним Містером Студреспубліки. А  після вибору і нагородження, до речі, містером став чернівчанин Іван Берла, почались нічні танці, які тривали до ранку.

 

Фінальна ніч Студреспубліки порадувала всіх професійним конкурсом краси серед студентов України ”Перша леді-2006”, виступами  реп-команд Львова і Житомира, черговим КВНом, оригінальними номінаціями (номінація страва Студреспубліки — каша:)), номінація зірка Студреспубліки, тощо), феєрверками, які освітлювали зоряне небо чорноморського узбережжя під гімн Студреспубліки.

 

Кожна ніч була особливою і по-своєму незабутньою та драйвовою. Всі ті, які не пропустили жодної ночі життя, заслуговують на ….хоча б мінімальний сон в день.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Інга Шакарян, куратор «Нічної туси»