fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
27-08-2010 / всі теми /  Україна

DJ BeeTon — знову кращий на Студреспубліці!

Ну ось і все. Певно на цьому місці має бути крапка. Хоча…

Пройшла і «Нічна туса», але обіцяла повернутися. Забрала із собою все щастя та позитив, проте залишила нам спогади. Спогади про денне різноманіття музики, сонця і драйву ще довго будуть в наших серцях.

Деякий час після закінчення республіки ночами ми будемо згадувати, як тепло нас зустрів Крим, база відпочинку «Фотон,» а також постраждала під силами природи сцена Fantom.

Цього року все пройшло в прямому сенсі слова «беззаперечно». Не зважаючи на стихію, республіка пройшла. Та ще й як.

Кожної ночі проходили півфінали, в яких визначали двох переможців (за поглядами журі, а також за того, хто припав до душі нашим республіканцям).

Так трапилось, що і в перший, і в другий день думки співпадали, тому в перший день в фінал відправили Victoria Fox, а другий день вирішив переможцем полтавчанина Jenya BeeTon.

Фінал був доволі напружений, тому оргкомітет вирішив не брати на себе повноваження у виборі кращого, а довірив людям. Підтримати свого було можливо відправивши смс, як це було при виборі Президента.

Переможцем вдруге став Jenya BeeTon (Полтава), друге місце посіла учасниця двох  суб-фестивалів (TOP Stud Dj-2010, а також учасниця конкурсу «Перша Леді») Victoria Fox (Полтава).

Оргкомітет вирішив, що дівчина дуже порадувала публіку, і зробив для неї заохочувальний приз, і якщо вона захоче, то вона буде резидентом «Фотону» у 2011 році.

Тепер точно вже все. Певно на цьому місці має бути крапка. Фінал закінчено, підсумки підбиті. До наступного року!

 

Хочеш висловитися? Всі спілкуються тут

 

 

  Переможець Jenya Beeton
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олексій Голик