fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-09-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Модернізуй, але і про дозвілля не забувай!..

denna-авкаНа календарі середина вересня, отже літо позаду, проходять пари, а в тих, то працює — свої клопоти. Але поки ви ще не зовсім занурилися у цю рутину, ми пропонуємо згадати, як же запалювала на фіналі Студреспубліки-2016 молодь із усієї України на «Денній тусі».

25 і 26 серпня 2016р. у Чорноморці, що на узбережжі Чорного моря, під Очаковом, відбулася найгучніша та найзапальніша «Денна туса». Сонце, море, гарячий пісок і драйв завдяки всім республіканцям, заряд енергії та гучні біти. Саме так проходила «Денна туса» — активно, весело, а головне незабутньо. Деталі — нижче.

Як розгорнулися активні події оргдіяльнісної гри у життя окремої «держави» Студреспубліки (на тему «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді»), так із другої доби мульти-фестивалю на пляжі вже можна було зануритися в атмосферу справжньої Ібіци. Звабливі дівчата у бікіні не давали розслабитися, а кращі діджеї Студреспубліки запалювали вогонь своєю музикою.

p60826-150154dsc_1088p60826-145621

Отже, 25-го серпня «Денна туса» розпочалася з самого ранку. Невгамовний «кенгуру», в особі Юри Мурашковського провів для всіх республіканців ранкову зарядку, щоб допомогти прокинутися та підготуватися до ще більш драйвової вечірки на пляжі.

p60826-154913_1p60826-172605

 

 

 

 

 

 

А вже посеред дня багато республіканців зібралися на узбережжі, щоб довести, мешканці якого саме міста є «королями вечірки». Дніпро показало, як по справжньому виглядає гра у «людський керлінг», завівши народ. Не даючи охолонути республіканцям, температура повітря піднялася до відмітки «максимум», коли на гарячому піску розпочалася жартівлива гра з провокаційною назвою «Зґвалтування». Ось тут дівчата та хлопці, змогли показати, як по-справжньому треба боротися за «своє».

Щоб нарешті охолонути після «гарячих» розваг, учасники озброїлися кульками, заздалегідь наповненими водою. «Водна битва» вже стала традицією Студреспубліки, тому і цього року ми не змогли не згадати про це.

Найактивнішими на цей раз виявилися неповторні Чернівці. Саме вони стали переможцями «Денної туси», довівши всім, що вміють відриватися на повну!

img_8326

Окрему подяку хочемо висловити чудовому м. Дніпро, за їх нескінченний заряд енергії та ту атмосферу, яку вони допомогли створити. А також усім регіонам, що брали участь у суб-фесті та допомогли відчути смак справжнього літа.

P.S. А ще кожен із учасників фіналу Студреспубліки мав можливість відвідати прикольний аквапарк, покататися на різноманітних водних атракціонах, але це вже зовсім інша історія…

Аналітика гри-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анатолій Шашков