fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Денна туса» не дозволить тобі бездумно валятися на пляжі

denna(1)Студреспубліка спішить вам нагадати про те, що залишилися лічені тижні до наймасштабнішої події цього літа серед студентів — фіналу XVIII Студреспубліки, який проходитиме 24-27 серпня на Чорноморському узбережжі під Очаковом на тему: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді». І, звісно, там усіх чекає «Денна туса»!

«Денна туса» або, як люблять її називати республіканці – «Битва міст», щороку проходить в форматі денної пляжної «двіжухи», взяти участь в котрій зможе кожен республіканець, котрий завітає на фінал Студреспубліки.

Тож, збираючи валізи, не забудьте туди покласти купальні костюми, водяні пістолети та частину свого доброго настрою, адже без нього на «Денній тусі» неможливо обійтися. І не забудьте пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:


ЧоловічокЩодо «Битви міст», то обрати кращого нам допоможуть десятки шалених і «божевільних» конкурсів, а також команда суддів від організаторів мульти-фестивалю. Ну що, ви готові до справжнього денного вриву в стилі вечірок на Ібіці та Маямі? Якщо так, то ми чекаємо саме на вас!

У разі виникнення запитань звертайтеся до куратора суб-фесту:
Анатолія Шашкова, 099 956 72 66, 068 749 19 66, anatoliishashkov@outlook.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анатолій Шашков