fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-09-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Обіймахи» і не тільки на «Денній тусі»

denna(1)Найвеселіший і найбезтурботніший суб-фестиваль «Денна туса» пройшов у рамках фіналу XVII Студреспубліки, що мав тему «Програма модернізації України». Хто добре працює, той гарно відпочиває, вкотре підтвердили республіканці.

«Денна туса»: весело, активно, свіжо та цікаво. Як завжди республіканці хотіли трошки розважитися на березі моря і їм це вдалося. Кураторка провела конкурси, які були до снаги учасникам і вони знов і знову просили повторити… Як же все було та хто був найактивніший — читайте далі.

Найтепліші вітання всім студреспубліканцям! Ще нещодавно ми провели з вами декілька чудових дніі разом! Сказати, що це було шикарно — нічого не сказати. Лише найталановитіші могли поєднати вирішення важливих питань нашої країни та бажання якісно та зі смаком проводити вільний час. Була дуже рада бути з вами поруч весь час і особливо на «Денній тусі».

На ІІ день мульти-фестивалю ми зібралися з вами пограти в «Твістер» на пляжі, представники різних міст показали свою витримку, гнучкість і підтримку один-одному. Кожен учасник отримав багато позитивних емоцій, після чого ми пішли охолонути в морі.

Screenshot_5Screenshot_2

 

 

 

 

 

 

 

На ІІІ день ми зібралися на пляжі ще до обіду для того, щоб пограти в рухливу гру «Обіймахи». Одночасно на пляжі зібралося біля 80 активних студреспубліканців, прагнучих классно провести час. Найактивнішу участь узяли хлопці та дівчата з групи «Винница_Красавица», і саме вони стали переможцями суб-фестивалю «Денна туса» та були нагороджені корисними призами на шоу ввечері.

Screenshot_3VTunu-I_ju4

 

 

 

 

 

 

 

Особливе величезне «Дякую» за допомогу в організації суб-фесту хочу висловити представникам Рівненщини, Запоріжжя, Сумщини, Закарпаттю й ін. Ви — чудові!

Screenshot_6

Аналітика гри-2015

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлия Борисенкова