fbpx
 
 
Борисенкова Юлія Василівна
 


Борисенкова Юлія Василівна

Народилася 4 квітня 1994р. у м. Черкаси.

2000–2012рр. — навчалася в гімназії №31 м. Черкаси. Неодноразово організовувала різноманітні шкільні заходи, збори. На останньому дзвонику отримала подяку за заслуги перед гімназією.

2000–2007рр. — навчалась в музичній школі №3 м. Черкаси. Закінчила її за фахом фортепіано. Також відвідувала хор, який неодноразово займав призові місця на обласних музичних конкурсах.

У 2012р. вступила до Університету митної справи та фінансів (Академії митної служби України, до недавнього часу) в м. Дніпропетровськ. В групі з І по ІІІ курс була старостою, влаштовувала багато заходів, зборів. Неодноразово нагороджена почесними грамотами та подяками за заслуги перед університетом. Отримувала освіту за напрямом «Міжнародна економіка».

З І курсу була членкинею Ради студентів університету, яка працює в напрямку покращення життя в гуртожитках, була комунікаторкою між студентством та адміністрацією університету.

З 2014р. навчалася на кафедрі військової підготовки Національного гірничого університету м. Дніпропетровськ. Здобувала кваліфікацію за напрямом «командир механізованого взводу» та звання молодшого лейтенанту запасу.

Активістка Дніпропетровської Студреспубліки.

Під час навчання перебувала в м. Дніпропетровськ, під час канікул — зазвичай, у м. Черкаси.

Конт. тел.: +380936727644, +380985089716.
е-пошта: borissenkova.jullie@mail.ru
skype: tamojka.you1