fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-09-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Прогресивна «Денна туса» по-республіканськи

Літо позаду: проходять пари, а у тих, хто працює — свій «головняк». Ми ж пропонуємо згадати, як же запалювала на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки молодь із усієї України на «Денній тусі». Отже, про музику, сонце, пляж і крутий двіж молоді зі всієї України!

Поки найактивніша молодь 24–27 серпня 2018р. шукала механізми «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» із 2-ї доби мульти-фестивалю на пляжі можна було зануритись в атмосферу справжньої Ібіци. Дівчата та хлопці не давали розслабитися, а діджеї давали драйв музикою.

25 серпня «Денна туса» розпочалась із самого ранку. DJ Grigorovich і Вадим Фоменко зробили гучне ранкове прокидання для всіх своїми треками. Під класну музики була проведена бадьора зарядка, адже в здоровому тілі — здоровий дух.

 

 

 

 

Рівненщина, Полтавщина, Харківщина й інші регіони залюбки поринули в атмосферну тусу, було багато пляжних активностей. Нон-стоп, практично аж до церемонії закриття «Двадцятки»!

Давно улюблений республіканцями «Людський керлінг» підігрів і так «гарячу» атмосферу, а от «Півниковий забіг», в якому потрібно було випити значну кількість лимонаду, навпаки, трошки охолодив шаленість учасників/ць. Полтавчани зробили маленький фуршет (із кавуна) для всіх бажаючих і з усіма студреспубліканцями пам’ятну фарбовану листівку. Бажаючі підходили, фарбувались і залишали свій кольоровий відбиток на листівці.

 

 

 

 

 

 

 

У результаті найактивнішими тусовщиками було й визнано полтавську делегацію. Але у всіх регіонів є можливість побити рекорд полтавчан на ХХI Студреспубліці. Тож, на старті до великої «Денної туси»!

P.S. А ще кожен/на з учасників/ць фіналу ХХ Студреспубліки мав можливість відвідати бомбовий аквапарк, покататися на різноманітних водних атракціонах, але це вже зовсім інша історія…

Аналітика гри-2018 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вадим Фоменко