fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Де прогресивна й мирна туса? На Студреспубліці!

Залишилися всього нічого до головної події літа — фіналу XX ювілейної Студреспубліки. Режим non-stop – це елемент республіканської культури. Смислова атмосфера навколо, інтелектуальні події, творчі пориви й спортивні змагання — і, звісно, має бути гармонія, тому буде як ульотна «Нічна туса», так і свято сонця й моря — «Денна туса». Які ж приколи на тебе чекають?

«Денна туса» чи, як по-старому кажуть – «Битва міст», проходить у форматі денної пляжної «двіжухи», куди увірватися, починаючи з другого дня Гри, зможе кожен республіканець, котрий завітає на фінал Студреспубліки, який пройде 24-27 серпня 2018р. на узбережжі Чорного моря поблизу Очакова, в комплексі з аквапарком «Спортіум». Тема: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Про різні активності «Денної туси» і як потрапити на фінал Студреспубліки — далі.

Керлінг людьми, водний волейбол, пляжні перегони та змагання — ти будеш у захваті від усього побаченого й відчутого. Тож, проходь обов’язкову онлайн-реєстрацію і складай потихеньку у велику валізу купальні костюми, окуляри, водяні пістолети, крем від засмаги та свій добрий настрій, бо без всього цього на «Денній тусі» робити нічого! 

Обрати кращого на суб-фесті нам допоможуть десятки шалених і «божевільних» конкурсів, а також команда суддів від оргів мульти-фестивалю. Ну що, ти готовий до справжнього денного вриву, з купою інновацій дозвілля, які ще не бачили найкрутіші тусовки? Тоді ми чекаємо на тебе.

Цього року ми вирішили побити світові рекорди по самих яскравих і  божевільних до сліз, смішних категоріях. У фінальний день відбудеться головне змагання «Денної туси». Тож, збирай команду й стартуй прямо на фінал XX ювілейної Студреспубліки.

Відпочивати змістовно – це щось нове і цікаве для тебе? Приїжджай на фінал Студреспубліки-2018 — і молодь усієї країни покаже тобі, що це і як це, ну і, звісно, перевіриш все на собі.

За довідками — до куратора суб-фесту Вадима Фоменка, 095 19 22 588, fomenkovadim65@gmail.com

Як проходила «Денна туса» на фіналах Студреспубліки у попередні роки
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вадим Фоменко