fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Йоу, хто з DJ, PJ, MC за мир і прогрес? Відгукніться!

Якщо ти молодий і енергійний, твоя музика змушує людей не стояти на місці і рухатися, тоді ти просто повинен захлиснути всіх учасників/ць фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки у хвилі драйвових бітів. Візьми участь у літньому пляжному суб-фесті «Нічна туса» та «запали» танцпол. Діджеї-діджейки, піджеї-піджейки, емсі — вперед! [+ голосувалка]

Недарма кажуть, що музика поєднує людей і приносить мир. `Make love, not war` — така громадянська позиція дійсно талановитих митців/сткинь була і є по всьому світу. Тим більше це важливо, коли ювілейна тема Студреспубліки — «Як досягти прогресу і миру в України та на планеті». Що ж потрібно зробити, аби стати найкращим студентським DJ, PJ, MC і суперово потусити на березі Чорного моря?

«Нічна туса» — це суб-фест, який з’явився ще з перших років проведення фіналу Студреспубліки, не як звичайненьке діско, а з атмосферними, сміливими, ексклюзивними треками. Так буде і цього року. Круті треки, потужне світло, запальні глядачі і шалені емоції. Тема треків дуже крута: «Progress for peace»Прийшов час поповнити запас спогадів від найкращих вечірок до світанку на самій інтелектуальній і неймовірно прогресивній події України – фіналі Студреспубліки-2018. Уже незабаром, 24-27 серпня на узбережжі Чорного моря – зустрінемося!

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс проводиться в 5 етапів:
1) кожен учасник/ця повинен відправити сет на 20-30 хв. для участі в інтернет-голосуванні;
2) онлайн-реєстрація на сайті Студреспубліки:

3) живе прослуховування на фіналі, після якого найсильніші проходять далі;
4) парна гра back to back, із якої проходить половина учасників;
5) сольний виступ учасників/ць, із якого й оберемо переможців.

Для посилення своєї привабливості й рейтингу залучайте MC і піджейок.

Надіслати роботи потрібно до 14 серпня на адресу office@studrespublika.com (із копією на куратора «Нічної туси»), після чого буде батл-голосування (триває до 23 серпня)!  

Разом з конкурсом DJ проводиться конкурс на кращу PJ-підтримку, яка отримає приємний приз — звання «найкращого/ї PJ України». Увесь двіж буде супроводжуватися гучними соло битви MC. Вітання вам, запальної битви і очікуємо творчого вибуху!

Окрім юних талантів/ок, до участі запрошуємо всіх DJ, PJ або MC, хто коли-небудь брав участь у Студреспубліці та «Нічній тусі» зокрема. Серед тих, кого вже приємно анонсувати як guest star — DJ OK Selekta.

Довідки — у куратора суб-фесту Романа Красулі: 096 37 14 341, krasulya.roman@gmail.com.

*   *   *

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію наживо виступали DJ SеnSey, DJ Light Stuff, DJ Jenya BeeTon, DJ Fox, DJ Prоkоp, DJ Dima Chikin, DJ Ivan Nazarov, DJ Shepard, DJ Talin, DJ Fit, DJ 5ARCASM, DJ Andy One, DJ Animal, DJ Belo4kin, DJ Bleen, DJ Casper, DJ Collin, DJ Cosmit, DJ Chiveeskela, DJ Daniel, DJ Di Romiro, DJ Dreamer, DJ Erick Switch, DJ Fairytaile, DJ Gianfranco, DJ Jemix, DJ Kappa, DJ MALIBU, DJ Moskit, DJ Skiny, DJ VICTORIA FOX та ін.

Як проходила «Нічна туса» на фіналі Студреспубліки-2017

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки