fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Доведено: борня буває дружньою

Ранок починається не з кави, а з особливої сонячної атмосфери та дружнього змагання між регіонами за перемогу в суб-фестивалі «Денна туса», який проходив під час фіналу ХХІІІ Студреспубліки. І дійсно, коли тема Великої гри-2021 «Інакша Україна — для Нового світу», то як тут без креативної борні та бешкетування прямо на чорноморському пісочку під пекучими херсонськими промінцями?!

21–24 серпня 2021р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному, відбувся фінал Студреспубліки-2021*, де з самого рання 2-ї доби мульти-фестивалю на пляжі можна було стати до строю «Битви міст». То щ ж, власне, творилося і хто переміг — у матеріалі нижче.

Єдина. Офіційна. Енергійна та смілива. Найкраща в Україні. Справжня «Битва міст».

 

 

 

 

 

 

 

 

Є багато республіканських традицій, серед них — що учасники й учасниці фіналу Студреспубліки прокидаються трошечки незавдого до чи безпосередньо під час яскравої і запальної «Денної туси».

В рамках неї і відбувається «Битва міст». Хочете подробиць? Нате їх вам! Змагаючись у естафеті, під час якої потрібно було, зокрема, стрибати у мішках, грати в боулінг пляшками, які потім наповнювати водою із прохолодного ранкового моря, до фіналу дійшли команди від делегацій із Буковини та Полтавщини. У супердвіжовому поєдинку під пекучим херсонським сонцем і було визначено найсильніших! Цього разу перемогу вибороли представники/ці Чернівецької області на чолі з капітаном Любомиром Данищуком.


«Денна туса» допомагає республіканцям дуже активно розпочати і провести день, набратися позитивної енергії, виховати вправність, винахідливість, командність і готовність до надзусиль. Бо в справі розбудови Інакшої України нам необхідно дуже багато сил, треба бути готовими до всього!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Маєр