fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-04-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

Програміст став кращим студентом Прикарпаття

16 квітня у стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий студент України». Шість кращих відібраних студентів різних спеціальностей змагалися за звання найкращого студента Прикарпаття. Перемогу здобув студент-програміст Маркіян Антонюк.

Прочитавши даний матеріал, ви дізнаєтеся, як саме проходив Івано-Франківський регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» (одного з найбільших у країні громадських молодіжних конкурсів для студентів), хто став переможцями в основних номінаціях, а також довідаєтеся ім’я кращого студента Прикарпаття.

Напередодні конкурсу бажаючі учасники проходили онлайн-реєстрацію, після якої були визначені найкращі студенти в 6 номінаціях:

1.    Кращий студент-громадський діяч – Михайло Мельникович (Івано-Франківський університет права ім. короля Данила Галицького).
2.    Кращий студент-дизайнер – Анна Сівакова (Івано-Франківський університет права ім. короля Данила Галицького).
3.    Кращий студент-медійник – Владислав Торбяк (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу).
4.    Кращий студент-науковець – Уляна Парубецька (Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника).
5.    Кращий студент-програміст – Маркіян Антонюк (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу).
6.    Кращий студент-спортсмен – Іванна Палійчук (Івано-Франківський університет права ім. короля Данила Галицького).


Для того, щоб визначити переможця в номінації «Кращий студент України – комлексна характеристика», було сформоване журі з авторитетних осіб у галузі молодіжної політики, представників влади та громадських діячів, а саме: Віри Андріюк – бренд-менеджера Студреспубліки, Ростислава Микитюка – начальника відділу молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, Ірини Рабарської – начальника відділу молодіжної політики Івано-Франківського міськвиконкому, Христини Зелінської – Студентського мера Івано-Франківщини.


Всі учасники, які змагалися за звання кращого студента Прикарпаття пройшли 4 конкурси: «Я-кращий!», «Мій талант», «Кращий студент — соціально відповідальний студент» та «Мій feedback», під час яких вони презентували свою діяльність і власні проекти, а також відповідали на запитання від журі. Переможцем став Маркіян Антонюк – студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який тепер буде представляти Івано-Франківщину на всеукраїнському рівні.

По завершенню конкурсної програми всі присутні мали можливість відпочити та побачити розважальну частину, яка складалася з вокально-танцювально-музичних номерів, також розвеселила своїми жартами команда КВН «З голодного краю».


Насамкінець члени журі привітали учасників, побажали їм ніколи не здаватися і продовжувати працювати й надалі активно. Вони нагородили переможців цінними дипломами та подарунками від партнерів заходу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Христина Зелінська