fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-08-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

Незабаром черкаська молодь визначить кращих із кращих!

11102858_906204446092027_4856644178093874775_nЗ 10 по 12 серпня 2015р. у Черкасах відбудеться ключова подія літа — Черкаська регіональна Студреспубліка-2015. «Створіть «Програму модернізації Черкащини!», — закликають організатори та запрошують долучитися до Студреспубліки. На вас чекають море драйву, емоцій, справжня дружба, веселі компанії, новий досвід і знання!

Відродження Черкаської Студреспубліки відбудеться вже через кілька днів. Що саме заплановано в програмі, чим вражатимуть організатори і як стати учасником — читайте нижче.

Настав час проведення Черкаської Студреспубліки, яка була славна своїми традиціями, багато хто знає відомого лідера Черкаської Студреспубліки та НДЛМ Сергія П’ятікова. Найкращі з нових молодих лідерів отримують нову путівку в життя — можуть стати Студентським мером і депутатами Студентського магістрату.

Організатори регіонального етапу мульти-фестивалю «Студентська республіка-2015» повідомляють, що це подія, де ви зможете побудувати своє власне студентське місто, спробувати себе у ролі власника фірми чи компанії, позмагатися у політичній грі, а може навіть станете Студентським мером чи депутатом Студентського магістрату.

Програма 3-х днів складається з різноманітних суб-фестивалів:

— тренінги, семінари;
Інтелектуальні ігри, «Що?Де?Коли?»,
— тематичні вечірки та… церемонії одруження.

А також: «Квест-фест», «Мафія», «Нічна туса» з DJ-ми кращого нічого клубу Мanhattan, «Денна туса» та безліч цікавих і креативних активностей.

Студреспубліка – це море драйву, емоцій, справжня дружба, веселі компанії, новий досвід і знання! Тож, не пропусти Черкаську регіональну «Студентську республіку-2015». Створи свою країну мрій! 

Місце проведення — козацький дитячий табір відпочинку «Дахнівська січ».

Обов’язкова онлайн-реєстрація на сайті Студреспубліки.

Деталі у співкоординатора Олександра Гергеля, 093 255 98 71, fire.ck@mail.ru.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Гергель