fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-09-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

Студреспубліка висуває вимоги до кандидатів у мери

logo_1В Україні активно розпочинається політична агітація в рамках місцевих виборів. Студреспубліка ж закликає громадян вибрати місцеву владу, яка б справді відстоювати інтереси громадян. Тому ми висуваємо чіткі і жорсткі вимоги до всіх кандидатів у мери. Підтримаємо тих, хто їм відповідає. Стартуємо з Черкас.

Студреспубліка послідовно виступає за модернізацію України, за її проривний і демократичний розвиток. Ми вимагаємо від усіх політиків бути чесними та змістовними. Відповідно висуваємо чіткі критерії до того, якими мають бути наші політики, в т.ч. міські голови. Які? Читайте далі!

25 жовтня 2015р. на території всієї неньки України відбудеться одна з ключових подій, яка проходить кожні 4 роки. Це та визначна подія, коли люди віддають свої голоси за місцевих лідерів, які в подальшому мають відстоювати їхні ж ідеї, сприяти у вирішенні проблем громадян і всебічно сприяти його розвитку.

Черкаси та Черкаська область славиться на всю Україну своєю історією, подвигами предків, родючістю земель, творчістю поетів, мальовничим Дніпром, активністю молоді та багато чим іншим.

Переймаючись тим, що наші кандидати в депутати звикли обіцяти все перед виборами, а після завершення виборів навіть не згадувати про власні обіцянки та безкарно продовжувати займатися своїми власними, часто-густо негарними справами і відчувати себе повністю безкарними, черкаські студреспубліканці перед виборами висувають свої вимоги до кандидатів на посаду Черкаського міського голови.

Дані вимоги ми прописали з бачення сучасного студента, яким саме повинен бути майбутній міський голова, щоб із впевненістю молодь Черкащини могла казати – це наша людина, яка іде з нами в ногу.

Хто з кандидатів на мера буде повністю відповідати зазначеним вимогам – із тими Черкаська Студреспубліка підпише угоду про взаємодію.

Вимоги
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Гергель