fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-06-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

«Студентська республіка»: будуй країну сьогодні!

Увага! Увага! Увага! Розшукуються творчі, впевнені в собі, активні представники черкаської молоді для творення країни студентської мрії… «Гм, що ви маєте на увазі? – можливо подумаєте ви. – І що я, звичайний студент вишу, можу зробити?» Повірте, Ви можете більше, аніж думаєте! А Ваші навіть приховані таланти допоможе розкрити Студреспубліка. Мульти-фестиваль відбудеться 1-2 липня 2013р. на туристичній базі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького «Сокирно».

Програма заснована ще у 1998 році, успішно розвивається й до нині. Щороку студентська молодь отримує навики командної гри та здобуває досвід налагодження публічних відносин.

Цього року темою Студреспубліки є «Майбутнє: від мрії до реального плану дій». Учасники пропонуватимуть та частково втілюватимуть концепцію розвитку країни, у якій хотіли б жити. Студреспубліки передбачає командну роботу, тренінги, квести, захист розроблених проектів та… нові знайомства!

Молодь обиратиме депутатів Студенського магістрату та Студентського мера. Організатор місцевого етапу Студреспубліки Марина Демченко планує цьогоріч зібрати таку команду, яка підкорить всеукраїнський рівень: «Від самого початку роботи над цим проектом, амбіції зашкалювали. Я планувала організувати роботу у форматі «мозкового штурму», але згодом вирішила закцентувати увагу на об’єднанні учасників, тож працюватимемо в команді. Обіцяю, що програма буде насиченою, а два дні регіонального етапу минуть непомітно».

Цього року регіональний етап включає такі суб-фестивалі: «Квест-фестиваль», «Студентська мафія», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс, «Нічна туса».  Додаткові події: Дебатний турнір, боді-арт, «Флешмоб-фест» , «Спортивні ігри» та ще багато цікавого.

Проживання та харчування здійснюється за рахунок організаторів. Організаційний внесок складає 40 грн. та буде витрачений на матеріально-технічне забезпечення.

Для участі в регіональному етапі, що проходитиме 1-2 липня 2013р. на туристичній базі “Сокирно”, сел. Сокирне, Черкаська обл., всі бажаючі команди вишів по 5 осіб повинні пройти онлайн-реєстрацію та надіслати запит на творче завдання від команди вишу на електронну адресу demchenko.kmp@gmail.com до 24 червня 2013 р. включно.

Програма на Черкащині реалізовується молодіжною громадською організацією «Агенція молодіжних ініціатив» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА та Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Отож, якщо Ви вважаєте себе творчою та неординарною особистістю, прагнете до саморозвитку, нових знайомств та активного відпочинку – проходьте онлайн-реєстрацію та беріть участь у регіональному етапі мульти-фестивалю «Студентська республіка-2013»!

Студентські роки – найкраща пора, аби отримати від життя все!

За всіма деталями звертатися за телефоном 093 743 91 82 01-02 (Марина). 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Голуб