fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-07-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

У Черкасах нарешті буде Студреспубліка (оновлено)

Черкаський етап інноваційного, соціального мульти-фестивалю «Студентська республіка» відбудеться в Черкасьскому державному бізнес-коледжі 27 липня 2012р. Реєструйтеся на сайті Студреспубліки!

Проект реалізовується з метою підтримки духовного та творчого потенціалу студентської молоді та сприяння розвитку студентського самоврядування в Україні, формування політичної культури та свідомості молоді, залучення до суспільного життя у демократичному суспільстві, заволодінням цивілізованими засобами реалізації власних громадянських та політичних прав.

Зміст проекту – провести модельну гру, у ході якої створюється квазі-державне молодіжне утворення, що має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути держави. Згідно з законодавством гри, в такій «державі» оголошуються вибори, створюється ЦВК, формуються «політичні партії» й об’єднання, проводиться повноцінна передвиборча кампанія з її кульмінацією – голосуванням.

Мета – здійснити моделювання усіх політичних процесів, що відбуваються у суспільстві під час виборів. На регіональному рівні результатом гри є вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Переможці регіональних етапів їдуть на фінальну частину Студреспубліки — на берез Чорного моря, до Криму. Підсумком всеукраїнської гри є вибори Студентського президента та Студентського парламенту.

Учасниками проекту є глядачі та громадяни «Студентської республіки». Глядачем «Студентської республіки» може бути кожен, хто поважає та розділяє мету проекту, не порушує громадський спокій, не шкодить іміджу й авторитету проекту та його учасникам. Громадянином «Студентської республіки» з правом участі у голосуванні протягом виборів Студентського мера та депутатів Студентського магістрату може бути кожен студент віком від 18 до 35 років. Отримати громадянство може також і не студент. Отримання громадянства відбувається безпосередньо під час гри.

Політичні команди від вишів формуються шляхом виборів у вищих навчальних закладах. Форма проведення таких виборів визначається регіональним оргкомітетом самостійно. Якщо вибори у виші не відбулися, то учасниками проекту можуть стати ініціативні групи від цього вишу за їхньої відповідної реєстрації в оргкомітеті.

Проект на Черкащині здійснюється за ініціативи ВМГО "Студентська республіка", Черкаської міської молодіжної громадської організації «Агенція молодіжних ініціатив» спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром за підтримки "ПУНКТ – новини для молоді", управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та Черкаського державного бізнес-коледжу.

Участь у Студреспубліці можуть взяти студенти вишів м. Черкаси, які досягли 18 років. Проживання та харчування здійснюється за рахунок організаторів. Для участі в проекті всі бажаючи повинні пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки до 18.00 23 липня 2012р. 

Більш детальна інформація у "ВКонтакті".

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки