fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

У Черкасах відновила свою діяльність Студреспубліка

У Черкасах під час проведення регіонального етапу Студреспубліки-2012 із кращих студентів області обрали Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Через кілька років Студреспубліка таки відновила своє проведення в Черкасах на базі Черкаського державного бізнес-коледжу.

У Черкасах під час проведення регіонального етапу Студреспубліки-2012 із кращих студентів області обрали Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Через кілька років Студреспубліка таки відновила своє проведення в Черкасах на базі Черкаського державного бізнес-коледжу.    

            

27 липня закінчився відбір мера та депутатів Студентського магістрату – кращих із найактивніших студентів Черкащини 2012 року. За словами регіонального координатора проекту Марини Демченко – програма реалізується з метою підтримки духовного і творчого потенціалу студентської молоді. Також проект був створений, аби студентське самоврядування в Україні активно розвивалось, формувалась політична культура та свідомість молоді, аби молоді люди долучалися до суспільного життя у демократичному суспільстві та були обізнаними у власних громадянських та політичних правах.

«Найскладнішим етапом проекту був пошук учасників, – зізнається Марина, – я обдзвонила абсолютно всі студактиви міста, а Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр поширив інформацію на всі виші Черкащини. Але зголосилися взяти участь лише кілька десятків студентів з Черкаського державного бізнес коледжу, Східноєвропейського, Черкаського національного та Технологічного університетів. Студенти прийшли на проект уже маючи гарне розуміння суспільно-політичної діяльності. Вони були відкритими і попри спекотну погоду активно брали участь у стимуляційних іграх відбіркового туру на базі Черкаського державного бізнес-коледжу». «Учасників було менше, ніж планувалося, але команди були потужні", – запевняє фахівець з інформаційно-консультативної роботи Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Сергій Слинько.

Я як фасилітатор програми просто давати завдання і трішки модерувати дискусію. Коли всі завдання на розкриття лідерських, професійних та особистісних характеристик були виконані, учасники самі обрали свого лідера – Студентського мера. На основі відкритого рейтингового голосування ним став студент 6-го курсу з Східноєвропейського університету Микита Величко».

Мер Студреспубліки-2012 в м. Черкасах:  "Дякую за довіру! Я навіть не підозрював всіх особливостей цього проекту, однак зараз готовий прикласти максимально зусиль, щоб Черкащина перемогла у всеукраїнському мульти-фестивалі. Всеукраїнський етап програми відбудеться в Криму 24-27 серпня 2012р.".

Щоб поширити інформацію про відновлення Студреспубліки в Черкасах, новообраний Студмер із його командою вирішили запустити опитування в соцмережах і продовжили тему цьогорічної Студреспубліки: «Місто моєї мрії». Команда Черкаської області активізувалася й амбітно взялася за справу, адже треба нагадати про Черкащину на всеукраїнському рівні. Тому запрошуємо земляків долучитися до роботи, яка приносить задоволення та змістовно відпочити на узбережжі моря наприкінці літа 🙂

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марина Демченко