fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-06-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

«Студентська республіка» в Черкаській області

     За ініціативи Всеукраїнської Громадської Організації Народно-демократичної Ліги молоді спільно з Міністерством молоді та спорту України, Черкаська Обласна організація НДЛМ при підтримці управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації здійснюють інноваційний, соціальний мультифестиваль «Студентська республіка», присвячений Дню молоді та Дню Конституції України, який відбудеться на туристичній базі «Придніпровська» 27-29 червня 2006 року.


 


     Відповідно до змісту проекту «Студентська республіка» проводиться модельна гра, в ході якої створюється квазі-державне молодіжне утворення, що має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути держави.


     Згідно з законодавством «Студентська республіки» в квазі-державі оголошуються вибори, створюється ЦВК, формуються «політичні партії» та об’єднання, проводиться повноцінна передвиборча компанія з її кульмінацією – голосуванням. Суть – здійснити моделювання  усіх політичних процесів, що відбуваються у суспільстві під час виборів. На регіональному рівні результатом гри є вибори Студентського мера та Студентського магістрату. Переможці регіональних етапів їдуть на фінальну частину. Підсумком всеукраїнської гри є вибори Студентського президента та Студентського парламенту.


 


     Учасниками проекту є глядачі та громадяни «Студентської республіки». Глядачем «Студентської республіки» може бути кожен, хто поважає та розділяє мету проекту, не порушує громадський спокій, не шкодить іміджу й авторитету проекту та його учасникам. Громадянином «Студентської республіки» з правом участі у голосуванні протягом виборів Студентського мера та депутатів Студентського магістрату може бути кожен студент віком від 18 до 35 років. Отримати громадянство може також і не студент. Отримання громадянства відбувається безпосередньо під час гри.


 


     Політичні команди від ВНЗ формуються шляхом виборів у вищих навчальних закладах. Форма проведення таких виборів визначається регіональним оргкомітетом самостійно. Якщо вибори у ВНЗ не відбулися, то учасниками проекту можуть стати ініціативні групи від цього ВНЗ за їхньої відповідної реєстрації в оргкомітеті.


     «Студентська республіка» — проводиться з метою підтримки духовного і творчого потенціалу студентської молоді та сприяння розвитку студентського самоврядування в Україні, формування політичної культури та свідомості молоді, з залученням її до суспільного життя у демократичному суспільстві, з оволодінням цивілізованими засобами реалізації власних громадянських та політичних прав.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки