fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-12-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

Мотивація через відео

Активісти Черкаської Студреспубліки відзняли відео, в якому закликали колег-студентів не купувати потрібні оцінки, а здавати сесії за рахунок власних знань. «Здай сесію, а не на сесію» – головний лейтмотив відеороботи [+ відео].

Черкаська молодь зняла кількахвилинний ролик, у якому закликає всіх студентів сумлінно здавати сесію. «Відео знімали впродовж двох тижнів у перервах між парами та по вечорах», – розповідає Студентський мер Черкащини Микита Величко, який і був серед числа тих, кому належить ідея відео.

Студенти черкаських навчальних закладів та активна молодь міста перед камерою закликають інших здавати сесію своїм розумом, а не давати хабар за залік чи іспит. «Цим відео ми звертаємося до студентів з мотивацією здавати сесії своїм розумом, тому що коли людина дає хабар на іспиті, заліку та інше, вона обманює сама себе і при цьому забуває, що несе кримінальну відповідальність. Це просто слова, але сподіваюся, вони стануть мотивацією для багатьох», – коментує цю роботу її режисер Микита Величко.

Відео хлопці та дівчата закинули в Інтернет і показали на засіданнях студентських колективів. Студентську роботу вже переглянуло півтори тисячі інтернет-користувачів.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Микита Величко