fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

Черкаська Студреспубліка – оновлена і перспективна

Не бути байдужими, адже саме від кожного, повторюю, кожного з нас залежить наше майбутнє!
Марина Демченко, координатор Студреспубліки-2013 у Черкаській обл.

1-2 липня 2013р. відбувся Черкаський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», що проходив на туристичній базі національного університету ім. Богдана Хмельницького «Сокирно».  Студреспубліка — найбільший захід українського студентства, де молодь має змогу показати себе, вдосконалити організаторські здібності, знайти нових друзів, а також запропонувати власні ідеї з приводу розвитку нашої країни.

Відбір студентів відбувався на конкурсній основі, кожен із яких мав пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки, а потім лідер команди надсилав запит на творче завдання. Кожна група студентів створювала власну відео-презентацію, в якій представляла учасників команди, розрекламовувала себе, показувала власні таланти та доводила, що саме вона гідна взяти участь в Черкаській Студреспубліці.

У регіональному етапі взяли участь студенти ЧНУ, ЧДТУ, Бізнес-коледжу, Банківської академії й УДПУ ім. Павла Тичини. Молодь на славу відпочила. Кожен мав змогу проявити свої можливості у розважальних конкурсах та іграх: «Квест», «Мафія», Фото-конкурс, Фестиваль аматорського відео, Дебатний турнір, Флешмоб, боді-арт, різні спортивні ігри та ще багато цікавого.

Цьогорічним Студентським мером Черкас став Денис Товстий, студент ЧНУ ім. Б.Хмельницього. «Було дуже весело! Правда в тому, що подібні заходи знову проводяться в Черкасах лиш другий рік підряд, тому нам є куди рости! Особливо мені сподобались дебати… а ще ввечері готували дуже смачні сосиски!», — коментує Студмер Денис.

Детальніше погодилась розповісти організатор проекту на Черкащині Марина Демченко.

— Які Ваші враження від заходу? Чи вдалось втілити в життя все заплановане?

Не зважаючи на скажену втому від недоспаних ночей, я надзвичайно рада, що організувала регіональний етап Студреспубліки для Черкаської області.  Дякую також за допомогу Молодіжному ресурсному центру. Поставила не прості завдання, а вдалося навіть краще, аніж очікувала!

Які прозвучали найцікавіші та найнеординарніші пропозиції з приводу  розвитку нашого регіону?

Були представлені, наприклад, такі соціальні проекти як:

1) кафедра сурдоперекладу в кожному університеті;

2) рятівники на пляжах міста;

3) презентація різних видів спорту (секцій) протягом одного місяця навчання замість фізкультури, тощо.

Також запам’яталися дебати на тему: «Чи може студентське самоврядування впливати на процеси в Україні?».

— Готові до фіналу Студреспубліки–2013, яка відбудеться в Криму?

Відверто кажучи ще ні, хоча вже є замальовки, які ми узгодили за кавою-брейк. Думаю, ми ще маємо вдосталь часу, щоб підготуватись на всі 100%. Тому запрошуємо приєднатись до черкаської делегації усіх, хто хоче цікаво та драйвово провести час!

Приєднуйтесь і проводьте час з користю та задоволенням! =)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Валентина Лозова