fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

Гра в справжнє життя на Черкаській Студреспубліці

14 липня 2018р. у Черкаському ННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» зібралася активна молодь для участі в Черкаському етапі ХХ ювілейної Студреспубліки-2018. Студентською меркою Черкащини було обрано лідерку ігрової партії «Майстерня успіху» Злату Сидоренко.

Черкаська Студреспубліка – відновлення. Як проходила, з якими програмами виступали кандидат(к)и в Студмери та Студмагістрат і які гості відвідали подію – читайте у пострелізі.

Студреспубліка, ядром якої є оргдіяльнісна гра — це відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

 

 

 

 

 

 

Змістовна програма була насичена: ОДГ, дискусії та обговорення на тему: «Як досягти прогресу і миру на Черкащині». Ігрові партії «Майстерня успіху» та «Нове життя» презентували низку ідей розвитку міста й області, зокрема, потужно прозвучав проект створення Інституту розвитку міста, де б діяв майданчик для просвіти жителів/ьок і проектування вирішення складних проблем Черкас. Крім того, жваве обговорення викликали проекти відродження промисловості та створення нових робочих місць, заснування місцевого суспільного телебачення, відновлення роботи аеропорту тощо.

 

 

 

 

 

До роботи Студреспубліки долучилася низка цікавих експертів/ок, зокрема, Сергій Воронов — директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради, який поділився досвідом громадської роботи та відзначив важливість активної громадянської позиції. Крім того, черкаська художниця Тетяна Черевань розповіла про свою творчіть і важливість вибору справи, яку ти дійсно любиш, а професійна тренерка Яна Айсінова відмітила, що приємно вражена кількістю очей, які горять.

 

 

 

 

 

Для проведення ОДГ до Черкаської Студреспубліки завітали один із лідерів республіканців Олександр Щерба та Студентська мерка Полтавщини-2017/2018 Анастасія Голос.

 

 

 

 

 

 

За рішенням ігрової групи було обрано 2-х депутаток Студентського магістрату Черкащини — це абітурієнтки Катерина Калаба й Ірина Щепак. Відкриттям Студреспубліки стала Злата Сидоренко, учениця ЗОШ №5, яка, незважаючи на юний вік, здобула перемогу й отримала посаду Студентської мерки Черкащини-2017/2018.

 

 

 

 

 

 

Юна команда Черкащини вже рветься на фінал ХХ ювілейної Студреспубліки, який пройде 24-27 серпня на узбережжі Чорного моря і запрошує долучитися до делегації всіх бажаючих, у т.ч. «старичків» Студреспубліки.


Черкаська Студреспубліка проходила за підтримки Сергія Воронова, директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Наталії Рогової, директорки Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», Нелі Нагайчук, деканки факультету управління та права.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Щерба