fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

ХХ років для України – Покоління Республіки

ХХ Years for Ukraine — Generation of Republic (en)

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Вже 20 років поспіль Студреспубліка виховує покоління свідомих громадян/ок, працює над тим, щоб Україна ввійшла до топ-20 розвинених країн світу, учасники/ці й експерт(к)и розробляють програму модернізації країни. І цього року ми долаємо необхідну інтелектуально-творчу сходинку, яка робить нас ближчими до достойного майбутнього України, бо тема Студреспубліки-2018: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Долучайтеся до регіональних етапів!

В який день літа, в якому конкретному місці відбудеться ХХ Студреспубліка саме у твоєму регіоні? Як узяти участь? Що участь у ювілейній «регіоналці» принесе конкретно кожному учаснику/ці? А також подробиці ОДГ і суб-фестів, фірмові аватари – в офіційному анонсі.

ХХ Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільша подія для українського студентства, яка збирає максимальну кількість молодих лідерів/ок, прогресивних експертів/ок і думаючих громадян/ок із усієї України та з-за кордону. Вже стартували Студреспубліки по всій країні: не проґав у своєму регіоні, а якщо ти прагнеш реальних змін — запрошуємо на будь-яку «регіоналку» країни.

Графік проведення та контакти регіональних координаторів Студреспубліки

Тема мульти-фестивалю на регіональному рівні: «Як досягти прогресу і миру [в твоєму регіоні]». Війна знову стала повсякденним інструментом, відвертий імперіалізм навіть не приховується, загроза ядерного конфлікту, який знищить надбання цивілізації, є все більшою, бідність, геноциди, епідемії та голод у світі не подолані, а нерівність тільки збільшується, економічна криза й екологічні проблеми стали хронічними. Й Україна тут здебільшого в сумному авангарді… Тож, або навчимося вирішувати самі свої проблеми, або кінцево перетворимося в демодернізовану глушину світу.

Тема цього року фіналізує всю нашу роботу, всіх ігор й інших проектів за всі 20 років і є актуальною, передовою в глобальному масштабі. Наголошуємо, що попередні оргдіяльнісні ігри Студреспубліки сформулювали 2 громадянські способи модернізації України [під якою розуміється a) установлення «нормального життя»; b) розширення свобод; c) втілення різноманітного хай-теку, «нова індустріалізація»]: нове просвітництво та розумна солідарність.

Республіканці та республіканки готові до відповідальної роботи, до спасіння України, навернення її на шлях прогресу та миру! Запрошуємо й тебе долучатися, аби стати частиною Історії. Це дуже просто зробити: візьми участь у регіональному етапі Студреспубліки-2018. Для цього потрібно пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки.

Обов’язкову онлайн-реєстрацію для участі проходь тут

В основі Студреспубліки — проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату. Ну, а ще, на власне вподобання, можна буде взяти участь у келикій кількості суб-фестів: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Квест-фест», «Студентська Мафія», «Нічна туса», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Денна туса», «Містер Студреспубліки» та безлічі інших яскравих активностей.

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ти безпосередньо зможеш долучитися до напрацювання конкретних пропозицій щодо того, як підтримувати мир і досягти прогресу у своєму регіоні. Допоможуть у цьому найкращі експерти, які проводитимуть факультативи (лекції, майстер-класи тощо).

Покоління Республіки збереться разом до Дня Незалежності України, 24-27 серпня, на узбережжі моря, під час кульмінації року — ювілейного фіналу Студреспубліки-2018. Цьогорічна тема: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» потребує справжньої солідарності — акумуляції сил, знань, креативності, досвіду та вмінь республіканців і республіканок усіх років. Окрім роботи над альтернативним порядком денним розвитку України і світу під час фіналу з числа найрозумніших і найталановитіших має бути обрано Студентського/у президента/ку та депутатів/ок Студентського парламенту України.

Мульти-фестиваль, ядром якого є оргдіяльнісна гра, 20 років є відкритим майданчиком для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

Студреспубліка надає однакові можливості всім – бери і використовуй їх! Ми віримо в модернізовану Україну, ми живемо та працюємо заради цього! До зустрічі на Студреспубліці-2018!

Положення про Студреспубліку-2018

За довідками та ювілейними футболками-2018 звертатися: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: Очаківська райдержадміністрація, компанія Impression, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», консалтінгова компанія K&K Group, компанія MacCoffe, косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», ГО «Соціальна справедливість «Совість», туристичний проект «Копилка приятных эмоций», компанія MilaVitsa, дизайнерка Наталія Город, квест-кімната ExitGame, компанія «Бельвіль», НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», ресурсний центр «ГУРТ».

Аватарки й Інструкції з установлення аватарок

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки