fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Черкаси

Черкаська Студреспубліка повертається

Вперше за 3 роки Черкаси побачать масштабну подію для молоді. Вже 14 липня 2018р. об 11.00 в актовій залі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» пройде Черкаський регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018» на тему: «Як досягти прогресу та миру на Черкащині». Реєстрація на сайті Студреспубліки для участі — обов’язкова.

Ви отримаєте незабутню можливість знайомства із зірковими лідер(к)ами та активіст(к)ами Черкащини, новий досвід, спілкування та купу незабутніх емоцій. Адже сами ви — молодь, саме ми — організатор(к)и, збудуємо, допоможемо та подолаємо. Такий девіз нас — черкащан!

Шляхом спілкування та обміну досвідом мульти-фестиваль ось уже 20 років успішно дає можливість молоді та прогресивним експерт(к)ам разом формувати змістовні позиції щодо актуальних проблем в світі, країні та власному регіоні, розкривати людські, творчі та освітні здібності. Студреспубліка, ядром якої є оргдіяльнісна гра — це відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

На Черкаській Студреспубліці будуть присутні такі експерт(к)и, як: Тетяна Черевань – черкаська художниця, Яна Айсінова – професійна тренерка, Сергій Воронов – депутат облради й ін. Тож, не зволікай, а хутчіш приєднуйся до найпродуктивнішого та найцікавішого проекту міста та регіону — Черкаської Студреспубліки-2018.

Проходь онлайн-реєстрацію, щоб стати учасником/цею події за посиланням:

У нас ти ще зможеш взяти участь у суб-фестивалях: пограти в «Студентську Мафію», як справжній/я депутат/ка подебатувати з іншими учасниками/цями, поїсти смачненьке… та не тільки.

Студреспубліка надає однакові можливості всім – бери і використовуй їх! Ми випускаємо змотивовану та цілеспрямовану, круту молодь. Ми віримо в модернізовану Україну, ми живемо та працюємо заради цього.

Детальна інформація — у регіональної координаторки Черкаської Студреспубліки-2018: Марини Жукової, 096 667 71 68.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Черкаської Студрепубліки