fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
07-08-2009 / всі теми /  Черкаси

Студреспубліка по-черкаськи!

З 3 по 6 серпня на спортивно-оздоровчій базі ”Орлятко” відбувся обласний етап всеукраїнського мульти-фестивалю ”Студентська республіка”. В рамках проведення Студреспубліки було відбулося ряд заходів: безпосередньо сама гра ”Студентська республіка”; суб-фестивалі “Мафія”, “Квест”, “Дебати”, “Нічна туса”, конкурс краси. Творчими колективами ”Студентської республіки” була запропонована музична програма у вигляді концертів.

Представництво вишів на ”Студентській республіці” було різнопланове. Свої виші представляли студенти таких закладів: Навчально-консультаційний центр Одеської національної юридичної академії у м. Черкаси, ЧДТУ, Золотоніський виш, ЧМУ, КНУКІМ, ЧІБС НБУ.
 
З самого початку гри громадяни Студреспубліки одразу відчули на собі складнощі “дорослого життя”: вони зіштовхнулися з рядом проблем, які виникають при створенні політичних партій, громадських об’єднань, приватних підприємств та ін. Але труднощі як завжди були подолані і коли “паперові пристрасті” уляглися, усі бажаючі змогли проявити себе у ряді суб-фестів.
 
Але поки що повернемося до гри. У перший день мульти-фестивалю було створено декілька політичних партій. Коли партії були зареєстровані, громадяни республіки начебто заспокоїлись. Та це булла хибна думка, адже опівночі пролунав стук у двері міністра юстиції, якому прийшлось підкоритися волі громадян. То були перші ластівки об’єднань політичних сил ”Студентської республіки” і як виявилося згодом таких ластівок було всього дві. Тож було створено два політичних блока: перший блок – БУМ; другий блок – ОСБ (Об’єднаний Студентський Блок).
В той же час розгоралися пристрасті відносно посади студентського мера. До відкриття агітаційної кампанії було зареєстровано два кандидати у мери, обидва були висуванцями своїх блоків.
 
Час ішов, до виборів залишалася ніч. ТВК вже розпочала свою діяльність (прийом документів, опрацювання їх, формування виборчих списків та ін). А в цей час політичні блоки проводили свої презентації, кожна команда хотіла проявити себе з найкращого боку, адже перемога давала певний карт-бланш на виборах. Кандидати в мери в цей час також не гуляли. Вони готувалися до дебатів, які повинні були розпочатися по завершенні презентацій блоків. Тож дебати розпочалися, одна перед одною постали дві дівчини, саме вони мали сміливість стати кандидатами у мери ”Студентської республіки-2009” у Черкаській області, але як відомо дана посада має одне крісло — тому дівчатам довелося поборотися. Саме дебати стали першим кроком їхньої політичної боротьби.
 
За ніч трапилося ще багато цікавих речей. Був проведений конкурс “Перша леді”, в якому перемогла Піскова Ліза. Шалені квестери нарешті дочекалися свого квесту, а усі бажаючі мали змогу пограти в цікаву гру, яка називається “Мафія”.
 
І ось настав останній ранок, дійшла черга і до виборів: тож у одному бюлетені маємо два політичні блоки БУМ та ОСБ, а у другому два кандидати на посаду мера — Озерова Олександра (блок ОСБ) та Терещук Юлія (блок БУМ).
 
Результати виборів вражаючи — перевага політичного блоку ОСБ над політичним блоком БУМ була величезною. Що стосується мерських перегонів, то вони закінчилися значною перевагою Озерової Олександри.
 
Нижче йде список щасливчиків, які разом із Сашою будуть представляти Черкащину на фіналі у Заозерному, під Євпаторією.
 
Список депутатів студентського магістрату:
Рибак Захар
Рибак Микола
Кувшинова Анна
Коханюк Вадим
Горошко Вадим
Панов Дмитро
Цівінська Алла
Фесенко Ірина
Терещенко Юлія
Шрамко МаксимПідпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Оргкомітет Черкаської Студреспубліки-2009