fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Житомир

Житомирська Студентська республіка !

У суботу 18 серпня 2007 року у місті Житомирі на території гідропарку відбудеться відбірковий етап мульти-фестивалю «Студентська республіка-2007».

Організатори: Народно-демократична ліга молоді, Спілка ініціативної молоді, Батьківщина молода. Орієнтовна кількість учасників: 100-120 осіб.

Програма заходу передбачає проведення відбіркового етапу суб-фестивалів, а саме: вибори Студентського мера та магістрату, квест-фестиваль, турнір гри «Мафія», турнір «Парламентські дебати», турнір з Брейн-рингу та різноманітні тренінги.

Результатом даного заходу є формування команди, яка складається з переможців фестивалів, та представлятиме Житомирську область на Всеукраїнському етапі мультифестивалю «Студентська республіка-2007» 24-26 серпня у Криму.

Поїздка команди стала можливою завдяки підтримці управління у справах сім’ї молоді і спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Житомирської Студреспубліки