fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-07-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Житомир

Житомирська Студреспубліка відновлюється: що, де, коли?

Питання модернізації постає все гостріше. В Україні ж кожен по-своєму намагається встановити правильний курс, проте всі спроби досі ніяк не змогли привести до ефективного результату. Тому так важливо, що 5-6 серпня 2019р. у Житомирі за підтримки управління у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міськради ми з вами разом проведемо Житомирський етап Студреспубліки на тему «Суб’єкт модернізації Житомирщини – відповідальність Покоління».

Проблема в тому, що спочатку треба правильно описувати і розуміти поняття, адже модернізаційний курс полягає саме у відновленні нормального, людського життя, встановленні широких свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій. Як цього досягти, принаймні почати – дискутуватимемо і моделюватимемо під час Житомирського етапу Міжнародної програми «Студентська республіка». Де, коли і що приготували організатор(к)и – в анонсі події.

2019-й – це рік відродження «Студентської республіки» Житомирського регіону. Після значної перерви буде обрано нового/у Студентського/у мера/ку, який/а разом зі своєю командою – депутат(к)ами Студентського магістрату пройдуть через вогонь і мідні труби оргдіяльнісної гри, щоб далі разом позмагатися на всеукраїнському фіналі на морі.

Також будуть проводитися суб-фестивалі, що допоможуть нашим учасникам/цям поринути у дива нетворкінгу, напрацювати навички критичного мислення. Цього року на студреспубліканців/ок чекають «Дебати» та «Студентська Мафія».  

Запам’ятайте: ОДГ на Студреспубліці – це не балачки про щось таке далеке і дивне. Це – робочий інструмент. Студреспубліка – це те, що ідейно, інтелектуально, творчо й організаційно готує молодь (і не тільки) до розбудови дійсно прогресивної, модернізованої України.

Якщо ви готові стати рушійною силою модернізації, то швидше приєднуйся до Студреспубліки, яка пройде 5-6 серпня в м. Житомир. Обов’язкова онлайн-реєстрація:

Детальна інформація — у регіонального координатора Житомирської Студреспубліки-2019 Івана Новосьолова, 096 206 75 39.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Житомирської Студреспубліки