fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Житомир

Житомир відновлює «Студентську республіку»

18 серпня 2012р. відбулася подія, яка об’єднала студентів Житомирщини у запальних іграх і конкурсах. 12 команд (близько 100 учасників) м. Житомира брали участь у популярних, молодіжних суб-фестах, розважалися під шалену музику, а також обирали свого Студентського мера [+ відео].

В першій половині дня команди змагалися у спортивних іграх на теплому пісочку місцевого пляжу.

А пізніше ми поринули у «світ очима талановитих людей» і відвідали фото- та відео-студії наших конкурсантів у студентському містечку. Темами Фото-конкурсу були: «Я+посмішка», «Моє місто — Житомир» і «Момент життя».

Одними з найцікавіших та очікуваних моментів святкового дня стали утворення партій (партія «ЖДУ» та партія «ДаешьмолодежЬ»), висунення кандидатів у Студентські мери (Дмитро Баранов та Дмитро Курінний), дебати та власне, вибори Студентського мера. Обраним Студентським мером став Дмитро…:) Дмитро Курінний!

Пішохідний квест включав 6 завдань, в яких команді необхідно було подолати логічні перешкоди – лабіринти та задачі, — а також завдання на спритність і спортивність. Квест подарував учасникам екстремальні почуття, неймовірні враження та яскраві спогади.

А вже коли стемніло, на полювання у студентському містечку м. Житомир вийшла «зла та підступна мафія», яка об’єднала всіх любителів інтелектуально-психологічних пригод і запалила гарячу гру з учасниками Студреспубліки. Продовженням свята став гучний звук дискотеки під відкритим небом і шалений настрій молоді, яка витанцьовувала на майданчику.

Це були незабутні враження та відчуття, які ми будемо пам’ятати та берегти до наступного року, бо наступного буде ще запальніше!

Щиро вдячні нашим партнерам: «Сучасний формат», «Дозор», «Школа юних журналістів», Канал «ЦТВ», «Перспектива», нашим спонсорам: «Фонд Громади Житомира», «Екстрім-байк», «Мадагаскар». Також висловлюємо подяку організаторам та учасникам «Студентської республіки».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Житомирської Студреспубліки