fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-04-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Житомир

«Кращий студент України» тепер і в Житомирі

Screenshot_4Після кількарічної перерви у Житомирській області знову відбудеться регіональний етап конкурсу за звання «Кращого студента України». Подія відбудеться 28 квітня 2016р. в актовій залі Житомирського телецентру.

Довгий час на Житомирщині не було популярного по всій Україні конкурсу  «Кращий студент України». Останній раз свято приходило на цю чудову землю ще під назвою «Студент року». Хто ж переможе у номінаціях, зокрема, у головній — у комплексній характеристиці, які сюрпризи очікуватимуть на глядачів – читайте в анонсі.

«Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Для того, щоб взяти участь необхідно пройти обов’язкову, але дуже просту онлайн-реєстрацію.

У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

  • Кращий студент (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик;
  • Кращий студент-громадський діяч;
  • Кращий студент-дизайнер;
  • Кращий студент-медійник;
  • Кращий студент-науковець;
  • Кращий студент-програміст;
  • Кращий студент-спортсмен.

Screenshot_3Учасники порадують глядачів оригінальними презентаціями, власними талантами, цікавими сценками. Захоплюючі враження гарантовано як конкурсантам, так і присутнім у залі, тож не пропустіть найгучнішу подію весни в Житомирі!

За додатковою інформацією й інформацією щодо придбання квитків звертатись до регіонального координатора Студреспубліки Андрія Магалецького: 067 303 96 99, e-пошта: eltoro9405@gmail.com.

Організатори: Житомирська Студреспубліка, Житомирський державний університет за підтримки Житомирської облдержадміністрації.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Катерина Цимбалюк