fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-07-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Житомир

Житомирська Студреспубліка: готуємося працювати ще потужніше

17 липня 2021р. пройшов Житомирський обласний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка». Та ще й як! Найамбітніші й найактивніші студент(к)и і курсант(к)и зібралися разом, щоб круто провести час і дати відповідь на вкрай непросте, однак принципово важливе для розвитку регіону питання: якою повинна бути «Інакша Житомирщина — для Нової України» [+ відео].

Студреспубліка* повернулася на Житомирщину і одразу ж наробила позитивного галасу. Що ж відбувалося під час події, кого обрали депутат(к)ами Студентського магістрату та Студентським мером — далі.

Житомирську Студреспубліку-2021 відвідали гості: Вікторія Тимченко, головна спеціалістка відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА, яка привітала учасників/ць під час відкриття події, та Артем Ніколенко, голова оргкомітету Київської Студреспубліки-2021, який поділився досвідом діяльності столичних республіканців і допоміг у проведенні стратегічної гри. Також під час відкриття виступила регіональна координаторка Житомирської Студреспубліки-2021 Катерина Гарічева.

Під час активної інтелектуальної роботи на тему «Інакша Житомирщина — для Нової України» відбулося 3 пленуми, в рамках яких студент(к)и презентували напрацьоване в групах. Вони висвітлювали дуже гострі проблеми та надавали пропозиції їх вирішення. Зокрема, опрацьовували те, як відновити світову першість у ракетобудуванні — звісно, з центром на Житомирщині; як провести деолігархізацію; як забезпечити вплив молоді на міські та державні процеси; як відбудувати економіку через нову індустріалізацію тощо.

Житомирська Студреспубліка відбувалася в історичному місці — у Домі української культури, осередку традицій, духовності й української культури. Після екскурсії, яка була проведена спеціально для республіканців, пройшла перевірка на уважність — «Квест-фестиваль».

Наступним та, мабуть, найпекельнішим етапом події були дебати кандидатів у Студентські мери. З різницею в 1 голос отримав перемогу Володимир Ісаєв, студент Поліського національного університету. До виборів дійшли 2 партії: «Родина», яка здобула 80% голосів і «Майбутнє за молоддю» — відповідно, 20%. Отже, громадян(к)и Житомирської Студрепубліки обрали наступних депутатів/ок Студентського магістрату Житомирщини:

  • Богдан Григанський, Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова;
  • Євгеній Желтовий, Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова;
  • Анна Костенко, Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова;
  • Олексій Пилипчук, Державний університет «Житомирська політехніка»;
  • Валентина Усова, Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова;
  • Ілона Шидловська, Державний університет «Житомирська політехніка».

Тож, ми стартували потужно — працювати будемо ще потужніше. Змінюємо нашу країну, змінюючи своє місто! Змінюй своє місто, змінюючи себе!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів.

Житомирська Студреспубліка відбулася за оргпідтримки Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА, а весь Літній цикл Студреспубліки-2021 проходить за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

Партнери: Дім української культури, ТОВ «Еко-Сфера», кінотеатр «Мультиплекс».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Житомирської Студреспубліки