fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-07-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Житомир

Житомирська Студреспубліка запрошує!

17 липня 2021р. у центрі Житомира, у дворі «Дому української культури» пройде обласний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка»тема: «Інакша Житомирщина — для Нової України». Можливо, саме ти станеш наступним/ою Студмером/кою Житомирщини? Долучайся, реєструйся!

Студреспубліка — це насамперед про дорослішання, про відповідальність за спільне Майбутнє, про докладання щирих надзусиль, аби втілити стратегічну мету — входження України до топ-20 розвинутих країн світу. Молодь Житомирщини також докладає максимум зусиль, що й продемонструє під час регіональної Студреспубліки*. А от де саме все буде й інші подробиці — дивіться в анонсі.

Студреспубліка-2021 незабаром на Житомирщині! Навіщо? Щоб у форматі стратегічної (оргдіяльнісної) гри змоделювати своє студентське — якщо вийде, то дуже креативне і розумне — місто-«державу» з власною грошовою одиницею, законодавством, паспортом, правилами. Та, звичайно ж, обрати Студмера/ку та депутатів/ок Студмагістрату Житомирщини на наступний рік. А ще ми разом попрацюємо, якою ж повинна бути «Інакша Житомирщина — для Нової України».

Саме в тебе є шанс стати історією. Зараз «Студентської республіки», вже завтра України, а післязавтра — людства! Ми ті, хто робить кардинальні зміни!

Поспішаймо проходити онлайн-реєстрацію або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

Не пропусти головну молодіжну подію літа на Житомирщині!

Детальна інформація у регіональної координаторки Житомирської Студреспубліки-2021 Катерини Гарічевої, 098 986 80 24. 

Житомирська Студреспубліка відбувається за оргпідтримки Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА, а весь Літній цикл Студреспубліки-2021 за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Житомирської Студреспубліки