fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖ(НИ)ЦІ
Студмер і магістрат-2010
Студмер і магістрат-2009
Студмер і магістрат-2008
Студмер і магістрат-2007
Студмер і магістрат-2006
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2
Слова кохання від республіканців 18-02-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Львів
Що для тебе є кохання?

Саме під таким гаслом львівські активісти розпочали акцію «Стіна кохання». Цьогоріч «Стіна» стала атрибутом любовних зізнань і побажань львів’ян. Усі активні та закохані чекали цієї події. Кожен перехожий міг залишити побажання або зізнання у коханні на символічній «Стіні».

Докладніше...
21-07-2011   Новини Cтудреспубліки  /  Львів
Відеопрезентація самоврядної динамічної мережі

Під час «ІІ Зимової Студреспубліки» 26 лютого 2010 року вперше було випробувано алгоритм роботи самоврядної динамічної мережі. Народження динамічної мережі в реалі міцно пов’язане із Студреспублікою та її молодими, активними, амбітними і креативними учасниками – кращими студентами зі всіх куточків України

Докладніше...
04-04-2011   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Львів
А наскільки Ви хороші в мистецтві спілкування та розуміння себе і людей?

Інститут практичної психології за підтримки "Студентської республіки" у Львові запрошує на навчання. Ще із часів стародавніх філософів і мудреців відомо: той, хто керує своїми думками – той керує людьми. Майстри, що віртуозно володіють своїм життям, розумом, тілом і словом викликають у нас захоплення.

Докладніше...
02-02-2011   Новини Cтудреспубліки  /  Львів
Студреспубліка підкорила нову вершину

Активісти Львівської Студреспубліки здійснили сходження на гору Ельбрус та підняли прапор республіки над її вершиною. Саме цю гору називають найвищою європейською гірською вершиною. Ельбрус розташований на Кавказі, висота гори – 5642 м над рівнем моря.

Докладніше...
20-01-2011   Новини Cтудреспубліки  /  Львів
Кращий студент у Львові

10 січня 2010р. у Львові визначилися фіналісти регіонального конкурсу «Кращий Студент Львівщини», що проводився в межах всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України», організатором якого є ВМГО «Студентська республіка».

Докладніше...
02-07-2010   всі теми  /  Львів
«Перша Леді Львова-2010» — Уляна Щуйко

У Парку культури ім. Богдана Хмельницького у рамках регіонального етапу молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2010» 28 червня відбувся конкурс вроди та грації «Перша Леді Львова-2010». Головну корону отримала Уляна Щуйко – студентка факультету психології Львівського державного університету внутрішніх справ.

Докладніше...
01-07-2010   всі теми  /  Львів
«Студентська республіка-2010» прогуділа й у Львові!

27–28 червня відбулася Львівська "Студентська республіка-2010" у традиційному місці – Парку культури ім. Богдана Хмельницького. Два дні різноманітних змагань, ігор, конкурсів, були насиченими, цікавими, але й нелегкими. Шістьом командам - учасникам довелося добряче позмагатися між собою, щоб здобути перемогу.

Докладніше...
21-06-2010   Новини Cтудреспубліки  /  Львів
Студреспубліка-2010 у Львові обіцяє стати наймасштабнішою за всі роки

Унікальний студентський мульти-фест, який триватиме у Львові з 27 до 28 червня, обіцяє цього року стати наймасштабнішим. Окрім політичної гри, цілу ніч студенти гратимуть в інтелектуально-психологічну гру «Мафія», обиратимуть студентську красуню та просто розважатимуться. Про це 21 червня під час прес-конференції повідомив голова оргкомітету «Студентської республіки» у Львові Богдан Муравський.

Докладніше...
01-07-2009   всі теми  /  Львів
«Першою Леді» Львова стала Мар’яна Пендрак

29 червня в парку культури ім. Богдана Хмельницького в рамках мульти-фестивалю «Студентська республіка» відбувся конкурс краси серед студенток “Перша Леді-2009”. Дівчата довели, що краса і розум - речі цілком поєднувані.

Докладніше...
30-06-2009   всі теми  /  Львів
Факти, враження і емоції з життя львівської Студреспубліки-2009

Калейдоскоп подій львівської "Студентської республіки": 2 доби тотального кайфу, або як "Надійне майбутнє" перемогло!

Докладніше...
18-06-2009   всі теми  /  Львів
“Студреспубліка–2009” вже скоро у Львові

Найяскравіший молодіжний мульти-фестиваль ”Студентська республіка” пройде з 26 по 28 червня у сел. Івано-Франкове (Львівська область).

Докладніше...
16-07-2008   Новини Cтудреспубліки  /  Львів
Студреспубліка у Львові

Хроніки 10-ї ювілейної Студреспубліки-2008 на Львівщині. День за днем.

Докладніше...
06-07-2008   Новини Cтудреспубліки  /  Львів
Першу Леді Львова обрано…

Свято краси та грації – конкурс „Перша Леді”, що відбувся 29 червня у рамках проекту «Студентська республіка» у цьому році стало більш масовим і очікуваним, зібравши чимало глядачів біля літньої сцени.

Докладніше...
04-07-2008   Новини Cтудреспубліки  /  Львів
ЛЬВІВ — мафія вийшла на полювання…

Вдень, поки життя бурхливо запалювало Студентську республіку, учасники, гості, любителі гри мафії вже розпочали свої тренування. Столи для мафії були відкриті для всіх, хто хотів навчитись грати, чи для тих хто просто хотів підготуватись до ночі півфіналу.

Докладніше...
01-07-2008   Новини Cтудреспубліки  /  Львів
Квест у Львові.

28 -29 червня в рамках проведення 10-ї ювілейної гри Студентська республіка у Львові пройшов Foto-квест. Цей не зовсім традиційний різновид квесту не примусив команди ганяти по місту. Натомість учасникам довелося проявити максимум кмітливості, гумору, комунікабельності і навіть сміливості.

Докладніше...