fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-06-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Студреспубліка-2010 у Львові обіцяє стати наймасштабнішою за всі роки

Мульти-фестиваль, який триває в Україні понад 10 років, уже роками підтримує Міністерство освіти і науки України та Міністерство України у спрвах сім’ї, молоді та спорту. За словами голови оргкомітету мульти-фесту у Львові Богдана Муравського, сім найбільших навчальних закладів Львова вже запропонували до участі свої команди, а такі великі університети, як ЛНУ ім. Івана Франка та «Львівська політехніка», представлятимуть по три команди.

Метою програми є створити справжню країну, в якій влада потрапляє до рук студентів. Головна інтрига "Студентської республіки" – максимально наближена до реальності політична гра. Громадяни республіки голосуванням обирають Студентського мера та Студентський магістрат, які у серпні представлятимуть Львів на фінальному мульти-фестивалі у Криму. Не обійдеться тут без дебатів, передвиборчої кампанії, об’єднання в коаліції. У Студреспубліці діятиме своя валюта, учасники зможуть заробляти гроші, найматися на роботу, надавати свої послуги. Працюватимуть у республіці і власні ЗМІ.

Під час фестивалю  цілу ніч триватиме турнір з «Мафії», переможці якого також поїдуть до Криму. Окрім того, влаштують конкурс живих скульптур, фотоквест та обиратимуть на конкурсі краси «Першу леді», яка також представить Львів у Криму. Не обійдеться і без конкурсу «Містер Студреспубліка», рок-концерту – 27 червня та open-air party — 28 червня. Розважатимуть публіку і команди КВН.  Окрім усього цього в рамках Студреспубліки у парку встановлять басейн, де також пройдуть водні забави.
 

Організатори Студреспубліки впевнені, що львівські студенти (а таких більше 100 000) заслужили гарне свято на завершення навчального року.

Програма заходів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба мульти-фестивалю "Студентська республіка. Львів"