fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-06-2009 / всі теми /  Львів

Факти, враження і емоції з життя львівської Студреспубліки-2009

Перш за все, хочемо поділитися з вами радісною новиною, яка просто не може не тішити. Нарешті львівська “Студентська республіка” за кілька останніх років розширила свої горизонти  і на 2 доби переїхала в селище Івано-Франкове. Студреспубліканці окупували базу “Розточчя”, на території якої розбили справжнє наметове містечко з вогнищем, піснями і танцями.

Коли жителі Студреспубліки облаштували власне житло, відбулось урочисте відкриття львівської “Студентської республіки -2009” та презентація команд-учасників. Після веселого знайомства команди-учасники отримали наказ від прем’єр –міністра студентської країни – Сергія Солтиса готувати економічні проекти. Відтак команди – жителі Студреспубліки почали активно працювати над розробкою власних проектів, продумувати все до дрібниць, щоб стати найкращими та заробити якнайбільше студіків – грошей студентської країни.

Смачною і корисною родзинкою львівської "Студентської республіки" були тренінги та бізнес-класи від Лобая Романа Романовича — генерального директора компанії «Еталон» та успішного бізнесмена. На них він розповів учасникам та гостям студентської країни про те, як розпочав власну справу, про економічні закони та дав поради для підприємців–початківців.

Після насиченої розумової праці жителі "Студентської республіки" отримали заслужений відпочинок. Спершу – прогулянка до місцевого озера, а коли на дворі почало сутеніти в студентській країні розпочалась запальна “Нічна туса”. Під час open-air публіку розважали суперведучі «Паша і Кутя» , навіть сильна гроза не злякала меломанів, танцювати під дощем було в кайф.

Паралельно відбувалися змагання інтелектуально-рольової гри "Мафія". Хтось готувався до фіналу, а хтось грав у своє задоволення.

Тільки-но студентська країна лягла подрімати, як настав ранок. Другий день життя в "Студентській республіці" пройшов ще насиченіше від першого. Вже з ранку команди-учасники почали заробляти студіки: реалізовували проекти та продавали все, що душа забажає.

Ближче до обіду розпочались дебати, взяти участь в яких зголосилися 6 команд. Учасники розмовляли на теми: чи існує гендерна рівність в Україні, програма Work and travel: використання робочої сили чи позитивний досвід. У фінал вийшли команди ”Пробірка ” та ”Богдан Муравський”. З розривом у 5 балів перемогла “Пробірка”.

Ті, хто любить активні види спорту спробували свої сили у турнірі зі спортивних ігор: стрільби з пневматичної рушниці, волейболу та футболу. Заслужену перемогу в турнірі з футболу отримала команда Національного лісотехнічного університету України, а от у змаганнях з волейболу перемогу святкували студенти ЛНУ ім.І.Франка. Тільки закінчилися спортивні змагання – розпочалась виборча кампанія.

Доки партії проводили піар-кампанію, жителі Студреспубліки обрали “Містера Студентської республіки–2009”, ним став студент НУ "Львівська політехніка" – Василь Набоченко. Коли настала темрява на полювання знову вийшла "Мафія". За результатами безсонної ночі перемогу здобули:

3-тє місце – Гельжинський Андрій (Геля)

2-ге місце — Гасяк Роман (Бумер)

1-ше місце — Кушнір Наталя (Чудо)

А у неділю, на гала-концерті, жителі «Студентської республіки» дізнались результати виборів. Перемогу здобули: блок “Надійне майбутнє” – 7 місць в студмагістраті та блок “Свій день”- 3 місця в магістраті, а цьогорічним студентським мером Львівщини став Юрій Гринда, студент хімічного факультету ЛНУ ім.І.Франка.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр ЛОО "Студентська республіка"