fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-07-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Відеопрезентація самоврядної динамічної мережі

Під час «ІІ Зимової Студреспубліки» 26 лютого 2010 року вперше було випробувано алгоритм роботи самоврядної динамічної мережі. Це сталося практично на її останньому етапі, і як у кожній грі, шлях до практичного випробування був нелегким і складався з перемог і невдач, драматичних ігрових ситуацій та творчих злетів, стратегічних задумів і тактичних комбінацій. Так чи інакше, але народження динамічної мережі в реалі міцно пов’язане із Студреспублікою та її молодими, активними, амбітними і креативними учасниками – кращими студентами зі всіх куточків України.

Успішне випробування дало новий поштовх до теоретичного аналізу, оптимізації та вдосконалення алгоритму роботи динамічної мережі. Було проведено цілу серію заходів у рамках великих груп, які працювали з його використанням. У підсумку за участі львівських активістів з різних середовищ було створено відео-презентацію самоврядної динамічної мережі, після перегляду якої можна легко відтворити її алгоритм в умовах діяльності реального осередку будь-якої суспільно-політичної організації. Дуже приємно, що в створенні відео-презентації взяли участь активісти Львівської організації Студреспубліки – Андрій Салига та Оля Козак.
Цікаво, що відео-зйомка відбувалася практично без дублювання епізодів, що не завадило отримати якісний матеріал для монтування відео.
Інтернет-портал «Українська правда» опублікував статтю з вкладеною відео-презентацією, внаслідок чого її змогла оглянути велика кількість читачів.
Отже запрошую до перегляду:Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тарас Плахтій