fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Квест у Львові.

28 -29 червня  в рамках проведення 10-ї ювілейної гри Студентська республіка у Львові пройшов Foto-квест. Цей не зовсім традиційний різновид квесту не примусив команди ганяти по місту. Натомість учасникам довелося проявити максимум кмітливості, гумору, комунікабельності і навіть сміливості.

В конкурсі прийняло участь чотири команди: „Армія”, „Пілігрим”, „Корпорація монстрів” і „Фотошоп”. При проходженні квесту враховувалась не тільки точність виконання поставленого базового завдання, але й бонусні і штрафні умови. Також вагомим був час виконання завдань.

Для проходження завдань командам не обійтися без фотоапарату. Адже результатом виконаного завдання є роздруковане фото. І всі завдання побудовані з певною часткою гумору. Так, наприклад, в одному завданні потрібно було сфотографувати янгола і чорта на даху. При цьому вони повинні грати в шахи. Звичайно, що справжніх цих персонажів не змогла сфотографувати жодна команда, але вони проявили максимум кмітливості. І фотографії вийшли дуже оригінальними. Також команди будували будиночки з карт, шукали молоденьку медсестру в коротенькому халатику, катаючись по місту на кріслі на колесах і маючи при цьому чотири перев‘язані кінцівки. Всі фотографії мали такий собі підпис. Головними словами були — Студентська республіка, а далі – все залежало від теми фото. СР — за здоровий спосіб життя, СР – нова реальність, СР – ми такі різні – такі плакати виникали в різних куточках міста, заставляючи перехожих дивуватися: „що це за республіка і де вона?”  Багато посмішок викликало завдання, в якому учасники відкривали пляжний сезон в центрі міста. Біля Оперного театру їм довелось позувати в самісінький плавках і купальнику. Дехто правда оздобив свій костюм маскою і ластами.

Таким чином команди не тільки виконували завдання, але й піднімали настрій собі і всім довкола. І хоча цей різновид квесту відрізняється від класичного – команда переможець „Фотошоп” гідно боротиметься на фіналі за перемогу. Адже ця команда впоралась із завданням максимально швидко і не отримала жодного штрафу. Натомість бонусів – цілу купу. Отже стережіться – Львів настроєний на перемогу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Огородник