fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-02-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Що для тебе є кохання?

Львів’яни пишуть слова коханняСаме під таким гаслом львівські активісти розпочали акцію «Стіна кохання». Цьогоріч «Стіна» від Студреспубліки стала атрибутом любовних зізнань і побажань львів’ян. Усі активні та закохані чекали цієї події. Кожен перехожий міг залишити побажання або зізнання у коханні на символічній «Стіні».

Вже кілька років акція «Стіна кохання» не проходила у Львові… Тому цього року викликала особливу увагу та бажання залишити найкращі слова й отримати брендовану «валентинку» у кожного львів’янина. Як це було, для всіх українців нижче.

Ось так, завдяки «Стіні кохання», яка проходила 14 лютого 2016р. атмосфера ТЦ «Кінг Крос Леополіс» наповнилася емоціями, переживаннями та, звичайно ж, словами кохання всіх привітних і милих перехожих. Активісти відмічають, що їм приємно було споглядати на закохані пари різного віку, які зі щасливими очима та посмішками на обличчі писали одне одному освідчення у коханні, скріплюючи все поцілунками. Дітлахи писали слова любові батькам, а ті, хто ще не знайшов своє кохання, слова любові присвячували Україні!

Кохання з кожною «валентинкою».Слова кохання від республіканців

 

 

 

 

 

 

 

 

Не важко було споглядати, що всі привітні люди раділи від отриманих невеличких подаруночків, а саме від маленьких сердечок з побажаннями — брендованих «валентинок».

Оргкомітет Львівської Студреспубліки вітає всіх із Днем св. Валентина та висловлює подяку ТРЦ «Кінг Крос Леополіс» і всім, хто допомагав в організації та проведенні акції «Стіна кохання».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Голіян